День 783. 16 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 783. 16 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 16 Апр. 2024 20:00

Звернення до влади Херсона та області: для чого ви даєте грамоти тим, хто працював за рузькі рублі, дзвонив батькам і вмовляв віддавати в школу при орках???

***

Пояснення американців і британців, чому вони не можуть захистити українське небо на відміну від ізраїльського, виглядає як пояснення чоловіка, якого застукали на коханці.
- Ти все неправильно зрозуміла
- Ти сама винна.
Ну, так, винна вона, бо немає таких грошей і лобі.
Щодо тих наших, які кажуть, що ми он самі гроші не так тратимо і не так готувалися. Так ізраїльтяни он готувалися, але їм допомагають. Нащо, якщо вони так от підготувалися суперово, їм допомагати?

***

Пішов з життя Дмитро Капранов з творчого дуету брати Капранови, творчість якого повʼязана з Херсонщиною

***

Чашка кофе випита з друзями в Херсоні, надихає і дає сили іти вперед. Друзі, які розкидані по всьому світу, дякую вам за підтримку херсонців. Разом переможемо.

***

Вже років двадцять не було у нас мишей та тарганів у будинку, а зараз все це «щастя» повернулось. Кажуть, що це через те, що люди з квартир виїхали, багато чим можна поживитись цим шкідникам. Шукаю фірму, яка б могла їх потрапити, а виявилось, що в Херсоні з цим погано геть.

***

У Херсоні діти та дорослі можуть почитати книги в укриттях завдяки проєкту Book Shelter. Наразі у районах міста відкрили 22 книжкові шелтери. Всього планують створити 30 книгарень у сховищах.

***

Щоденний позитив - ми хлібчик випікаємо!
Ми називаємо його - дитячий!
Дорослим великий, діткам- маленький!
Вони його одразу розламують і з'їдають!
Маленьке сонечко для Сонечок!

***

Собак розвелось ви знаєте скільки. На велосипеді не проїдеш. От недавно я в історію потрапив. Натрапив на таку зграю, що думав все – роздеруть на шматки. Спочатку я за звичайну палку схватився, але нею не зручно відбиватися, і собачок жалко. Вони ж не винні, в них інстинкти. І тоді я взяв дрючок з гілками. І помогло. Тримаю його перед собою і тоді вони не знають, що робити. На них же скрізь маленькі гілочки. Вони ж в очі та ніс лізуть. Не нашкодять, але наприємно. Тож, на перший погляд гілка не зручна для такої справи, а на справі діє чудово.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів