День 674. 29 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 674. 29 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 29 Декабря 2023 20:00

Наймасштабніша повітряна атака на країну з боку цих нелюдів.

Багато руйнувань і жертв.

Помститися за кожне втрачене життя українця - це обов'язок кожного з нас.

До самої Перемоги.

***

Коли вже наші партнери зрозуміють, що найкращий захист - це знищити аеродроми та літаки на раzii

Моя #жіночалогіка

***

Про війну і ананаси.

Що сказати після такого "веселого" ранку. По-перше, очікувано, як би прикро це не звучало. По-друге, зараз на думці тільки війна. Важко добирати слова насправді. Але коли дивлюся на людей, в яких з величезних наповнених кошиків у супермаркеті стирчать усілякі ананаси до новорічного застілля, то хочеться попросити схаменутися. Де війна, а де умовні ананаси? Всі "ананаси", конвертовані в дрони та інші речі, мають бути для ЗСУ, наших хлопців та дівчат, чоловіків та жінок на передовій. Увесь цей час я жертвувала волонтерам, яким складно зібрати навіть на один умовний дрон. Але цього тижня вперше закинула трохи Стерненку, в нього амбітні цілі оснастити армію великою кількістю дронів. А це життя наших людей на фронті. Мабуть, мої слова мало стосуються моєї умовної "бульбашки", яка волонтерить, донатить, або взагалі служить в силах оборони. А проте це те, що лежить на серці. Війна - це наша реальність. Не можна ховатися від неї в "ананасах". Що скоріше все суспільство це збагне, то потужнішою силою ми будемо. 

***

Перечитав з ранку всі новини. Про Херсон, який вчора пізно ввечері був обстріляний ворожою артилерією, не знайшов жодної згадки…

Хоча, з іншого боку, це настільки буденна історія для міста, що окрім сухої констатації фактів, вже майже нічого не значить.

***

Такі масовані обстріли мирних міст - це для російського електорату. Так, саме для їх простого народу, який колись скаже, що ні в чому не винен і він був поза політикою. Це щоб його підігріти, щоб показати, якого правильного путіна вони "вибрали" і ще мають "обрати" - великоросійська гординя вона така. 

Бо вже за час широкомасштабного вторгення російська влада точно мала  зрозуміти, що  українець від такого масованого удару навпаки  закриває забрало і стає злішим. Якби вони розраховували на нас, то  "заморожували" б війну, від того наше населення заколихується. У принципі, вони нас періодично і "заколихували" після 2014 року.

***

Ми - по кораблях і літаках, вони -по мирних містах. У російських  збоченців по-іншому не виходить. Назбирали ракети спеціально до нр, готували

***

Дивлюся на довоєнне фото, і Херсон здається мені містом з казки. Мабуть він таким і був. Тільки ми про це не знали...

***

Херсон - місто незламності та милосердя. Тут можна побачити багато контрастів - зруйновані від обстрілів та підтоплення будівлі, й оази доглянутих дворів, кав’ярні, де люди п’ють спокійно каву, а потім прислухаються чи не вибухає нічого. Тут поряд з життям, йдуть бої 

***

Давно відомо, що метою терору є не вбивство людей (бо це відносно невелика кількість) і не є демонстрація сили (бо обстріли беззахистних мирних людей - це демонстрація трусості). Метою терору є страх, бо страх паралізує волю і примушує здатися. Цю тему смердючий вова пукін вивчав в радянській школі КДБ, тому намагається  нагнати на нас страху і примусити впасти на коліна. Але цього плешивого недомірка недовчили, і він не в курсі того, що страх - це тимчасова емоція, яка втрачає силу з часом. Більш того, один і той же подразник (обстріли) з часом взагалі втрачає свій вплив на психіку і не викликає емоції страху. За два роки цей подразник стерся на труху (особливо в Херсоні) і не викликає нічого, крім ненависті і бажання помститися всім причетним.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів