День 649. 4 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 649. 4 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 04 Декабря 2023 20:20

На фото жінка у Херсоні мертва на тротуарі, поряд пакет атб. Це так просто було в іншому житті - піти в магазин, скупитися. Тепер отак - питання життя і смерті. Хоча, може вона просто несла щось у тому пакеті не з магазину. Просто виходила у справах, з роботи йшла. Чи несла гуманітарку. Чекав її хтось вдома? Любив? Був в неї той дім, чи його вже не було? 

Її вбили росіяни, як і тисячі інших...

***

Мене дивує, що у нас створюють якісь  ради ВПО. Правда -навіщо? Якщо працює влада, закони, громадські ініціативи -то нащо такі дивні інституції?  Мені це нагадує радянщину. Ну, і є така підозра, що це буде чергова гра владних структур використовувати такі інституції на виборах, наприклад.

***

Чергова хвиля «братньої любові» від Росії — 3 грудня близько 22.00 Херсонський художній музей потрапив під обстріл втретє.

Знов постраждала музейна будівля, посічений фасад. Багато плит OSB, якими були закриті вікна, повибивало. Міцні протиуламкові плити встояли, але розкололись. Уламки пройшли крізь закриті вікна і прошили стіни всередині.

Мабуть, цей ненависний «руський мір» вважає, що недостатньо біди приніс із собою: музейну колекцію викрали, будівлю методично руйнують...

***

- Як ваші справи?

- Поки живий. 

(оце відповідь людини з Херсона, думаю я)

- А де ви зараз? В Херсоні?

- Так. Зараз ставимо вікна на Острові.

- Ого. Це ж дуже небезпечно.

- А шо робить. Треба ж людям допомагати.

Діалог, від якого дуже складно. І його відповідь "Поки живий" досі не відпускає.

***

Десь рік тому написала статтю " Моя колекція ракет".  Мені дуже везло ці майже два роки. Чотири рази, в різних містах, прилітало поруч, але трішечки не долітало. Зараз долетіло. Сьогодні вночі попали в мій дім. А я вже була в Одесі. Поїхала у справах на день раніше. Пощастило знову...

***

Краще жити під обстрілами, ніж жити в умовах російської окупації. Ми після перемоги все відбудуємо і далі будемо жити у вільній країні, а ви як були слухняним стадом, який періодично ведуть на забій, так ним і залишитесь.

***

вкидів дуже багато від ботів, що позиціонують себе як  "проукраїнські".Коли ви ширите чийсь пост - звертайте на це увагу. Подивіться, хто ширить пост, що там ще є на тій сторінці. Почитайте пости вдумливо, згадайте, що не можна ширити - що не радять ширити волонтери, військові, експерти, як сформульовані пости, які емоції вони викликають  , подумайте - навіщо і хто це може робити.

PS 

Навіть якщо аватарка "патріотична" і написано, що той персонаж начебто з Києва - він може сидіти десь у фсб в Криму і ставити оту єресь.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів