День 348. 6 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 348. 6 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 06 Февр. 2023 19:16

Щирі співчуття турецькому народу.


Так, наша область, 70% території якої зараз окупована, досі без очільника.
І ми не розуміємо коли стане відомо, хто ж очолить Херсонської ОВА, як і те, хто ж буде призначений на цю важливу для нашого регіону посаду.
Лагуту нам впарили за 3 місяці до повномасштабного вторгнення РФ через брудну ракіровку з Козирем, який пішов в нардепи. Без Лагути, в окупації, ми якось дали собі ради, бо його вже 24 не було у місті.
З п. Ярославом Янушевичем ми, представники громадянського суспільства, просто рухались паралельними курсами і могли не перетинатись. Бо на практиці виявилось, що, іноді, ефективніше самим.
Але війна триває. Частина області в окупації. А влада...вона як би є... і як би її немає (зараз кажу саме про обласний рівень). Так, принаймні, виглядає ззовні.

У мене відчуття «нічого не хочу» відбувається раз на два-три тижні», потім розумію, що мої рідні люди постійно на «0», все моє рідне місто разом з мирними рідними жителями на цілодобовому фронті, приходить розуміння, що доки вся наша країна не позбудеться тої нечисті, то ми не зможемо спокійно реагувати на кремчики і все інше без відчуття провини. Тож, коли є світло і зв’язок , читаю публікації своїх рідних людей), підтираю соплі і роблю, що можу, там де я є. Бо тільки разом, підтримуючи один одного - Ми обовязково переможемо.

Всі знають, що Херсон на нулі. І кожна ніч і кожен день для тих, хто в місті, випробування ще те. Ми тримаємося і встоїмо. А я щодня і щоночі молюся за Донбас. Наш, український. За наших хлопців, які там стоять насмерть. Я народилася в Донецьку, мої батьки і батьки моїх батьків теж. І знаю, що Україна там захищає найдорожче. Дякую ЗСУ, ви найкращі. Допомагаємо, чим можемо. Все буде Україна!
P. S. Для тих, хто любить "Володаря перснів". Як казав Гендальф: ти не пройдеш! Мається на увазі всесвітнє зло.

Петиція до Президента щодо повернення військовослужбовцям 30 тисяч доплати набрала майже 30 тисяч голосів, і тепер пан Зеленський має відповісти!
Не можна економити на захисниках, коли купа чиновників та дармоїдів з наглядових рад і правлінь держпідприємств самі собі попризначали з бюджетних грошей мільйоні преміїї та зарплати ...

Колаборанти, які вітали руський мір, брали гроші в окупантів, здавали активістів — виїжджають через Крим у Європу. Там отримують виплати як постраждалі від війни.
Народні обранці місцевих рад , які виїхали через Крим до інших країн ,ховаються за кордоном від повісток, бояться повертатись.
На додаток, люди повідомляють, що по українському паспорту моряка — ходить у рейси син гауляйтера одного з населених пунктів окупованого Лівобережжя Херсонщини. Через Крим виізжає до країн звідки може відправитись працювати по контракту, як Українець(
Контракт закінчився — приїхав, допомагає батькові — їздить п’яний, шукає людей з проукраїнською позицією, махає кулаками, відчуває силу й безкарність. Допомагає окупантам!


Українська Греко-Католицька церква переходиьь на новий календар.
Про це рішення повідомив Блаженніший Святослав.
З 1 вересня віряни цієї конфесії стануть на крок ближче до світової християнської спільноти. І віддаляться від московії, яка, сподіваємось, до того часу вже не буде існувати у своєму теперішньому вигляді.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів