День 285. 5 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 285. 5 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 05 Декабря 2022 19:13

Діалог двох херсонських волонтерів:
- Я не їду з міста, бо не можу тебе залишити самого.
⁃ А я не їду, бо не їдеш ти.
Ось так і волонтерять вони 10-й місяць :)
Зі святом нас і вас!

Удар по банківській системі, яка вже давно на закордонних серверах, 300-тисячний наступ з Білорусі, коли лютневий з усіх сторін було 180, засідки та вуличні бої в Херсоні, з якого вийшли окупанти... Блогери та журналісти, ви співпрацюєте з інфовійськами Мордору чи просто довб….?


Херсон. Росіянські свинособ@ки продовжують бити по «центрам прінятія рєшєній». В цьому будинку власне баба Валя постійно приймала рішення про те, що ж таке смачненьке заготувати онуками на вихідних, млинці чи запекти курку у духовці.


Питання до зрадників і колаборанів - що вам опездалам в цьому житті не вистачало, що ви таке робите??? Чому ж вас кончених, бандерівці і нацисти не з'їли не розіп'яли, як ви бідненькі дожили до своїх років і чините горе на своїй же землі? Де ви - борці за праведний суд сиділи поки бімбілі бамбас? Яким богам ви молитесь, хто вас народив і виховував таких ненависних до всього? Чи не приходять до вас у снах загиблі, скалічені і знедолені через вас невинні люди, діти? Норм спиться, сволото? Кусок скривавленого хліба не застрягає поперек горла?
І до визвалітєлєй - скільки вас треба спалити? щоб дійшло - вам тут не те що не раді, вас ненавидять і проклинають! Скільки вам треба пральних машин, унітазів і ношених трусів, щоб ваше вєлікоє і магучеє недоразумєніє пішло назад за парєбрік? Ви попросили б просто, ми народ щедрий скинулись би...
Хочу нагадати і одним і другим, всі ми під Богом ходимо і справедливісь обов'язково переможе і зійде Українське сонце на ваші пусті бошки і тоді не плачте і не просіться...
Любовь Французова

Жінка ділиться емоціями.
Їхала у маршрутці, попросила українською мовою водія зупинити на зупинці. А він скривився і питає: "Чєво?" На зупинці, кажу. А кондукторка додає: "Можно сказать и остановка! Ты смотри, какие щири украинци появились". А я їм, вже виходячи: дарма ви не евакуювались, кацапи неосвічені!
А потім іду з зупинки і думаю - оце тепер нам боротись ще й з цією гидотою.


Двоє розмовляють.
- З гуманітаркою якийсь хаос. Як не прийду, то її то нема, вже закінчилася, то черга з кілометр. Кажуть в центрі перед білим домом постійно є фури, роздають, але туди їхати не хочу, спробуй вистояти там черги, а потім тягни ще додому.
- А у нас у під'їзді сімейка ділків є. По місту бігають, збирають цю гуманітарку, як на роботу. А потім бачив, продають на вулиці. Я якось підійшов і дав в диню старому йолупу. Так той поліцію визвав. А як доказати, що він барижить? Ніяк.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів