День 275. 25 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 275. 25 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 25 Ноября 2022 17:47

Дочекалися!
Заслужений журналіст України, колишній багаторічний редактор газети «Зоря комунізму» та «Каховська зоря», колаборант Володимир Менисенко разом зі своєю дружиною і дорослим онуком втекли з Каховки в Севастополь.
Сподіваюсь, там і в якусь Бурятію невдовзі доведеться тікати. Раісся велика країна, є де зорьою комунізму своєю світити. У нього це, до речі, улюблена справа завжди була, як вип‘є. Про те, як він «світив» своїм хазяйством перед колективом ходять лєгєнди.


Орки намагаються виправдатися по жертвами серед мирного населення Херсона тим, що нібито в житлових кварталах ЗСУ розміщують свої артелерійські розрахунки.
Це брехня! Вогонь російської армії по цивільній інфрастукітрі міста — це не контрбатарейна робота, це навмисний акт тероризму, а люди, які несуть за це відповідальність — військові злочинці.


Вот и сдулись, да?
Мне безразлично, господа хорошие кто вы, и кем себя считаете и называете, волонтёрами, патриотами, националистами ит.д. , но если вы трындите сейчас про какую-то зраду - связанную с освобождением Херсона, вы самые настоящие полезные идиоты Путіна.
И чего завыли именно сейчас? Ах, стреляют в ваши дома в вашем городе!!!? Простите, но что-то я не помню ваших воплей про зраду когда бомбили другие города.
Или мы готовы бороться и жертвовать всем, ради будущего нашей страны и наших детей, или ты на другой стороне. Потому что не бывает чуть-чуть беременных. Либо да, либо нет.
Было и раньше понятно, что произойдёт момент , когда орки окажутся на левом берегу Днепра и будут стрелять в город. Это ужасно, страшно, бесчеловечно. Но это было прогнозируемо и ожидаемо.
Потому не давайте вашему внутреннему врагу победить в себе веру. Вера помогает выстоять.
А ПОБЕДИТЬ = ВЫСТОЯТЬ, прежде всего внутри себя.


А взагалі то рецепт простий. Щоб менше пройдисвіти рвалися до влади, треба лише задіяти повною мірою закон про відповідальність на кожній посаді.
І не було б у нас пройдисвіта Лагути, як і не було б Колихаєва з купою депутатів нової генерації пройдисвітів. І домовленості з призначенням Козиря на депутатство. Все це лише були квіточки, а ягідки ми з’їли в лютому.


Листи з окупації. Чаплинка
Недавно заселені чмобіки в приміщення терапії, дитячого відділення (3-х поверхове, в минулому пологовий) , кафе Людмила та прокуратура вивезли своє майно та не тільки. В терапії був гінекологічний кабінет, з нього винесли навіть крісло! На вікнах видно, що штори, занавіски теж поділися, навіть напис на кафе "Людмила" було демонтовано...


Поліція закликає жителів Херсона не виходити на береги річок – цю територію обстрілює російська армія
Попри деокупацію російські військові продовжують цілодобово обстрілювати Херсон з лівобережжя Дніпра. У зв’язку з цим поліція закликає громадянам не відвідувати водойми та їх узбережжя, не ходити на риболовлю та не проводити час на набережних, адже ця територія під прямим вогневим ураженням ворога. Також наголошуємо на неприпустимості використання плавзасобів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів