День 274. 24 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 274. 24 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 24 Ноября 2022 20:08

Так не может продолжаться! Враг должен получать по инфраструктуре , минимум , зеркальные ответы! Только тогда это рашистское быдло начнет ненавидеть не только нас, но и своих «начальников». Нам нужно не только выиграть войну и укрепить границы, но и разрушить внутреннее единство рашистского руководства и рашистского населения!!


десь на селі на Правобережжі Херсонщини. записано по пам'яті:
... у нас в селі десантники їхні стояли. вони в місцеве кафе ходили, тепер люди не знають що з тим кафе робити. власник наче і наш, але полюбляв їх великі чайові, вони одразу 500 рублів кидали зверху і замовляли багато
так ті десантники завжди говорили, коли замовляли - коняка вашего, водочкі укранской і чтоби продукти тоже ваши билі, украінскіє. не хтіли вони своє їсти і пити, патріоти хренові!


Назва "Російська рулетка" набуває нового значення.
Це хаотичний обстріл житлових районів, вулиць та будинків Херсона.
Громадянам РФ треба трясти мізками і напружуватися, бо їхня держава чомусь вважає Херсон своїм, російським, містом, частиною території крематорію.
Це означає, панове та товариші, що потрібно готуватися до того, що російські війська дуже скоро почнуть обстрілювати Воронеж, Курськ, Тулу, Саратов, а потім і всюди.
І, звичайно, Москва.
Щоб не питали: "А нас за що? "Тому що російська рулетка.


Коли закінчиться війна, і я буду чимось невдоволений, то нагадаєте мені, як я ходив за 1,5 км в в плавні, вилазив на вербу, щоб спіймати зв'язок і спитати рідних, чи живі вони в Херсоні під обстрілами. Цінності трансформувалися так суттєво, що я їх не впізнаю.
А шо там в Херсоні? Життя відновлюється?
А шо кажуть в світі, чи буде кінець цьому жаху?
Як же я хочу на правий берег.


Херсон сьогодні. Прилетіло в сусідній будинок. І на весь район. І на все місто. Прилетіло і на церковний двір. Рашисти передали привіт представникам свого московського патріархату. Поряд впізнала побиту вантажівку, з якої завжди продавали овочі...
- Лєна, то не в твій будинок прилетіло?
- Ні.
- Як ви?
-Та ми нор.....
-Лєна, нас обстрілюють з градів.
-Ховайтесь.
Кінець розмови.
P.S. Людям дуже потрібна плівка і фанера латати вибиті вікна.


З таким мобільним зв'язком та інтернетом ще трохи, і почнемо писати листи рідним і друзям.


Сьогодні вранці орки обстріляли 1-й Таврійський, постраждали 3 дев,ятиповерхівки, багато швидких було, але подробиць не знаємо, бо наші вояки очепили ці будинки і нікого близько не підпускали. Ввечері наш мікрорайон - Забалку і Житлоселище. Бахкало так, що ми всі побігли у підвал, один розрив здалося, що прямо в нас у дворі, що там з дахом в нашій темряві не видно, завтра будем дивитися, але у сусіда деякі вікна повилітали, що цікаво назовні. Обдзвонили сусідів, наче всі в нормі.
Поки все нормально, не знаєм, що там далі, куди прильоти були і писати не дуже можна. Тихої всім ночі, світла, тепла, води і опалення. Тримаймося.


найпотужніший генератор в Україні - це українці, тому ніщо не зрівняється з енергією, яку випромінюють наші люди, навіть у такі темні часи.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів