Дайте ще грошей: як херсонські колаборанти розкрадають російські рублі

Дайте ще грошей: як херсонські колаборанти розкрадають російські рублі

Автор: Ян Ярчук 20 Июня 2024 16:45

В окупованому Генічеську гроші, які начебто російська влада виділила на «відновлення» школи – опинилися в руках херсонських колаборантів. Звісно, чого ж ще можна було очікувати від зрадників.

Як виявилося гроші, котрі виділяє кремлівська окупаційна влада на «покращення», знищеної нею ж тимчасово окупованої території України, на місці попросту випаровуються.

Наочним прикладом є відновлення школи у тимчасово окупованому Генічеську. Про це інформує Центр національного спротиву:

«Усі заплановані дедлайни по здачі приміщення давно минули. Генічеський гауляйтер Сергій Черевко, який позиціонує себе «заступником голови уряду з соціальної політики» в окупаційній адміністрації Херсонщини, намагається пояснити кураторам із Москви, що через підвищення цін на будівельні матеріали та сантехніку закінчити ремонт не в силі. Мовляв дайте ще грошей».

Також відомо, що подібні схеми розкрадання російських рублів окупаційна влада використовує й на ТОТ Луганщини. Як повідомляв ЦНС, працівники слідчого комітету з Москви розслідують факти розкрадання коштів місцевою владою на ремонтах пам’ятників до 9 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти крадуть нерухомість на курортах: нові списки «безхазяйного» житла на Херсонщині

«Гривна» також писала, що у зв’язку з тим, що Кремль скорочує фінансування на ТОТ, зокрема у Херсонській та Запорізькій областях, окупаційна влада вдається до заходів щодо економії бюджету. Зокрема йдеться про врізання заробітних плат, пенсій, соціальних виплат та посилення податкового тиску.

Фото ілюстративне, Reuters

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів