За відвідування пляжу – на підвал: як проходить курортний сезон в окупованому Лазурному

За відвідування пляжу – на підвал: як проходить курортний сезон в окупованому Лазурному

Автор: Ян Ярчук 14 Июня 2024 18:30

Курортне село Лазурне, що розташоване на окупованій території Херсонщини, свого часу було популярним місцем для літнього відпочинку. Однак, з початком російської окупації та розміщенням там військових об'єктів ситуація змінилася кардинально.

Нині вся берегова лінія, включно з сусідніми населеними пунктами, закрита для цивільних через мінування та обмеження.

Про це проєкту Радіо Свобода «Новини Приазов’я» розповів начальник Лазурненської СВА Олексій Марченко.

«У зв’язку з окупацією берегова лінія Лазурного й сусідніх населених пунктів замінована і повністю відрізана від цивільних, саме через розміщення військових об’єктів РФ. Якщо ти потрапляєш на берегову лінію, то автоматично тебе забирають «на підвал», – говорить Марченко.

Також, за його словами, якщо ще минулого року люди могли заїздити на пляжі Залізного Порту, то цьогоріч такої можливості немає.

Олексій Марченко додав, що заповідний острів Джарилгач наразі повністю «відрізаний», оскільки там російські військові проводять навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сальдо заявляє, що не буде відбою від туристів – та який насправді вигляд мають окуповані курорти Херсонщини? (фото, відео)

Також «Гривна» писала, що російські окупанти перетворили курорти Херсонщини, зокрема у Генічеську та Скадовську, на пустку, пляжі занедбані, з купою сміття та ще й замінованими узбережжями. Про те, що останні два роки, тобто з приходом росіян, з туризмом на ТОТ Херсонщини не задалося говорить й сама окупаційна влада. І водночас гауляйтер Сальдо систематично заявляє про «напливи туристів» й відкриття курортного сезону. Хоча очевидно, що про це не може бути й мови.

Фото ілюстративне, російські окупанти на Херсонщині / РБК

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів