Окупанти крадуть нерухомість на курортах: нові списки «безхазяйного» житла на Херсонщині
Ілюстративне фото з відкритих джерел

Окупанти крадуть нерухомість на курортах: нові списки «безхазяйного» житла на Херсонщині

Автор: Марина Поліщук 16 Июня 2024 08:00

Окупаційна влада Херсонщини опублікувала нові списки з адресами житлових будинків, які вона вважає «безхазяйними» і в подальшому має намір привласнити. Цього разу в переліку – кілька приватних пансіонатів у курортних селах Залізний Порт і Приморське.

Нагадаємо, навесні цього року окупаційна влада всіх ТОТ України оголосила, що власники житла, розташованого на цих територіях, повинні зареєструвати право власності на нерухомість у «Єдиному державному реєстрі нерухомості» РФ.

На сайті окупаційного уряду Херсонщини останнім часом з’являються списки з адресами приватних будинків і квартир з ознаками «безхазяйного житла». Їхніх власників змушують протягом 30 днів після публікації відповідного оголошення з’явитися до окупаційного органу з російським паспортом та документами на нерухомість. Інакше його погрожують конфіскувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 255 квартир і будинків: окупаційна влада хоче привласнити майно жителів Херсонщини – перелік адрес

Цього тижня до списку «безхазяйного» приватного житла загарбники додали також нерухомість у курортних селах Херсонщини: Залізному Порту та Приморському (колишній Більшовик).

Зокрема, у селі Залізний Порт окупаційна влада накинула оком на нерухомість, що знаходиться за такими адресами:

- вул. Шкільна, будинки 4 та 55/37;
- вул. 1 травня, будинки 16 та 108;
- вул. Миру, 20;
- вул. Кооперативна, будинок 120ж;
- пров. Маячний, будинки 2, 3, 4-е.

У курортному селі Приморське окупанти вважають «безхазяйною» нерухомість за такими адресами:

- вул. Приморська, будинок 44-а;
- вул. Миру, будинки 1 та 2.

А також у списку «безхазяйних» – 15 приватних будинків у селах Петрівка та Новософіївка Лазурненської громади та в селі Збур’ївка Бехтерської громади Скадовського району.

Загугливши, ми знайшли три домогосподарства в Залізному Порту із зазначеного списку окупаційної влади, які займалися курортним бізнесом. Це приватні домоволодіння «Аделія» (вул. 1 травня, 16), «DAchA» (вул. Миру, 20) та пансіонат «Корвет» (вул. Кооперативна, 120-ж).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ТОТ Херсонщини підприємців шантажують і змушують готувати заклади до курортного сезону

На знімках унизу: місця відпочинку «Аделія», «DAchA» та «Корвет» у залізному Порту. Фото довоєнного часу із сайту more.ks.ua

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів