Бюджетний дефіцит: окупаційна адміністрація Каховки вимагає з місцевих підприємців кошти на засоби РЕБ

Бюджетний дефіцит: окупаційна адміністрація Каховки вимагає з місцевих підприємців кошти на засоби РЕБ

Автор: Юрій Лобачов 26 Мар. 2024 11:50

Окупаційна адміністрація міста Каховка на чолі з гауляйтером Павло Філіпчуком вимагає від місцевих підприємців кошти на засоби радіоелектронної боротьби. 

Відповідний лист оприлюднили в російських телеграм-каналах. В ньому вказано, що засоби РЕБ нібито необхідні "для захисту об'єктів енергетичної інфраструктури", які, за версією гауляйтера Каховки, постійно знаходяться під атакою українських безпілотників. Філіпчук заявив, що місту загрожує повне знеструмлення. 

Підприємцям пропонують "взяти участь" у зборі коштів на системи радіоелектронної боротьби. Загальна сума - майже 1 мільйон російських "дерев'яних" рублів (по 200 тисяч на 4 станції РЕБ, 800 тисяч). У місцевої ж адміністрації коштів в бюджеті немає, що свідчить про проблеми з фінансуванням колаборантів на тимчасово окупованій частині Херсонської області, яка майже повністю дотується кремлем. 

На сторінці так званої адміністрації Каховки в телеграм зазначається, що в місті близько тижня відсутня електроенергія через пошкодження електропідстанцій. Місцевий "РЕС" та російські "Россєті" нібито не можуть почати ремонтні роботи через "дронові атаки". 

На думку голови Каховської міської військової адміністрації Віталія Немерця, проблеми з електропостачанням могли створити самі російські окупанти. 

"Щось вони чинять, але нічим лагодити, нікому чинить. Тому і такий результат. Стовідсоткової інформації немає, але припущення є, що самі створили проблеми, а тепер самі намагаються щось зробити, щоби щось відремонтувати", - розповів Віталій Немерець.

Варто додати, що гауляйтери Херсонської області вимагають від місцевих підприємців кошти на засоби РЕБ та інші ремонти через величезний дефіцит бюджету. Як повідомляли російські ЗМІ, окупаційний уряд регіону затвердив кошторис на цей рік з великим дефіцитом. 

Доходи окупаційного бюджету заплановано на рівні 44 860 275,6 тисячі рублів, тоді як видатки складатимуть 49 280 470,4 тис. рублів. Таким чином, дефіцит бюджету очікується на рівні 4 420 194,9 тис. рублів. Цікаво, що на сайті так званого уряду Херсонської області відсутні жодні додатки до цього бюджету, тому як саме поповнюватиметься казна гауляйтерів, невідомо. Схоже, що окупанти намагаються приховати реальне фінансове становище на загарбаних територіях. А великий дефіцит, який заявлено в рішенні окупаційного уряду свідчить про складну економічну ситуацію. 

Нагадаємо, що в кремлі минулого року погрожували гауляйтерам тимчасово окупованих територій України скоротити фінансування з російського бюджету. Як повідомляла "Гривна", уряд рф мав намір покласти відповідальність за бюджетний дефіцит на так званих губернаторів Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей (тих частин регіонів, які захопила росія). В кремлі тоді пригрозили позбавленням дотацій.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів