55 мільйонів тонн: через порти Великої Одеси транспортовано рекордну кількість вантажів

55 мільйонів тонн: через порти Великої Одеси транспортовано рекордну кількість вантажів

Автор: Ян Ярчук 28 Июня 2024 15:30

Навіть попри постійні обстріли росіянами портової інфраструктури, Україна залишається найбільшим експортером агропродукції і гарантом продовольчої безпеки світу. За 10 місяців роботи Українського морського коридору вже транспортовано рекордну кількість вантажів.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Так, вантажообіг портів Великої Одеси за 10 місяців роботи Українського коридору становить 55 мільйонів тонн. Зокрема, 37,4 мільйонів тонн агропродукції було експортовано до 45 країн світу. Загалом відвантажено 1954 судна.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Два порти Одещини – у рейтингу 5 найприбутковіших держпідприємств країни

Наразі на підхід до портів Одеса, Чорноморськ та Південний очікують 68 суден, що експортують майже 2 млн тонн вантажів.

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України вважають, що постійне нарощування обсягів перевезень свідчить про ефективність функціонування Українського морського коридору, який Україна відкрила десять місяців тому самостійно, виключно за сприяння Об’єднаних сил оборони.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ганебна ситуація: найбільший у світі контейнероперевізник відмовився заходити в порт Одеси через корупцію

«За рекордними показниками стоять люди, які доклали величезних зусиль для того, щоб забезпечити такий результат. Український морський коридор — ефективний логістичний шлях, який забезпечує рух експорту та імпорту морським транспортом», – зазначив виконувач обов’язків Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василь Шкураков. він додав, що від подальшого розвитку і стабільної роботи портів Великої Одеси залежить стійкість української економіки.

На фото експорт зерна/ Agropolit

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів