Жителі Херсонщини масово падали з висоти

Автор: Олеся ЛУНІНА 09 Октября 2018 19:23

За перші 7 днів жовтня медики швидкої допомоги виїжджали на виклики 3716 разів, з них по Херсону – 1482. Яку медичну допомогу надавали мешканцям регіону, «Гривні» розповіла заступник головного лікаря з оперативної роботи облцентру екстреної медичної допомоги Інеса Чамлай.

ПАДАЛИ З ВИСОТИ

Осінь – час збирання врожаю і наведення порядку в саду, час, коли закінчують ремонти. Та нерідко роботи на висоті закінчуються тавмуванням.

Відтак, медики швидкої допомоги 1 жовтня поспішали до 39-річного херсонця, який днем раніше впав із драбини (з висоти 2 м). Виявилося, що він отримав черепно-мозкову травму, перелом ребер, забив потилицю. Попри те, після надання меддопомоги він відмовився від госпіталізації.

Також впав із драбини (з висоти 3 метра) 33-річний мешканець приміського селища Комишани. З черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку його госпіталізували.

Аналогічний випадок стався із пенсіонером із Берислава 4 жовтня. У віці 77 років чоловік поліз по драбині на триметрову висоту. З черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку його відвезли до лікарні.

Чомусь потягнуло на дерево на триметрову висоту, мабуть за горіхами, і 80-річного сільчанина з села Костянтинівка Великолепетиського району. Результат – падіння, травма голови і лякарня.

7 жовтня госпіталізували з черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломом передпліччя 50-річного херсонця. Він також впав із драбини.

ВІДРІЗАВ СТОПУ

5 жовтня о 22:35 був виклик швидкої допомоги в Каховку. Там сталася пожежа в гаражі, під час якої загинув невідомий чоловік. Він отримав опіки, несумісні з життям. 

6 жовтня веселощі закінчилися лікарнею для 62-річного херсонця. Він, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, впав у бані на розпечене каміння. Чоловік отримав опіки руки, спини, ніг, до 40% тулуба.

А у неділю, 7 жовтня, 50-річний сільчанин з Іванівки відрізав собі стопу під час роботи з болгаркою.

ПОЇЛИ ГРИБОЧКІВ

Вночі з 7 на 8 жовтня був виклик до подружжя херсонців (обом по 28 років). Вони вдень 7 жовтня поїли грибів (маслюки), які збирали того ж дня в Голопристанському районі. У чоловіка і жінки були симптоми отруєння. Після надання медичної допомоги вони відмовився від госпіталізації.

ПОСПІШАЛИ НАРОДИТИСЯ

Останнім часом облцентр ектренної меддопомоги частіше фіксує випадки пологів вдома.

Так, 3 жовтня о 22:14 медиків викликали в село Червоноблагодатне Горностаївського району. Там жінка 27 років народила в салоні автомобілю під час транспортування її в пологовий будинок Новокаховської міської лікарні. Вона знаходилась на обліку. Вагітність складала 40 тижнів. Це були другі стрімкі пологи. На світ з’явилася дівчинка.

6 жовтня вдома в селі Костянтинівка Горностаївського району в присутності бригади медиків народився хлопчик. 38-річна жінка народила третю дитину.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів