ЗСУ завдали ракетного удару по російському полігону в Херсонській області під час шикування окупантів

ЗСУ завдали ракетного удару по російському полігону в Херсонській області під час шикування окупантів

Автор: Іван Підлісний 22 Февр. 2024 08:45

21 лютого українські військові завдали ракетного удару по військовому полігону з російськими окупантами на лівобережжі Херсонської області. Про це повідомив журналіст Денис Казанський та російські так звані "воєнкори". 

Відомо, що атака на ворожий полігон сталася в той час, коли командування окупантів вивело особовий склад на шикування. Відомо про загиблих та поранених російських військових. 

Лідер громадської організації С14, заступник командира 14 окремого полку ЗСУ Євген Карась в своєму телеграм-каналі повідомив про те, що результатом атаки на полігон окупантів стала ліквідація до 100 бойовиків армії рф.

Згодом відомий телеграм-канал "Миколаївський Ваньок" оприлюднив відео ураження росіян і надав деякі деталі події. Ураження окупантів сталося неподалік від села Подо-Калинівка. Туди прибуло керівництво ворожого угруповання "Дніпро" для перевірки проведення вогневої підготовки підрозділів 328 десантно-штурмового полку, 810-ї бригади морської піхоти та артилерійський підрозділ. Далі їх мали направити на штурм плацдарму ЗСУ в Кринках.

Двома ударами, за даними каналу "Миколаївський Ваньок", було знищено командний склад та близько 60 військовослужбовців.

Як раніше повідомляла "Гривна", речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк заявила, що Кринки не є єдиним плацдармом Збройних сил України на лівобережжі Херсонської області. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів