Гуменюк заявила про додаткові плацдарми ЗСУ на лівобережжі Херсонщини

Гуменюк заявила про додаткові плацдарми ЗСУ на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 22 Февр. 2024 08:00

Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк заявила про те, що ЗСУ утримують плацдарм в селі Кринки на лівобережжі Херсонської області. Про це вона сказала в ефірі Радіо Свобода. 

Гуменюк зазначила, що в Кринках не єдиний плацдарм українських військових. 

«Ми продовжуємо утримувати плацдарм. До речі, він не єдиний, ми працюємо над тим, щоб це були позиції, які будуть надійно закріплені», – сказала Гуменюк.

За словами речниці ОК "Південь", утримання позицій в Кринках пояснюється їх стратегічною важливістю для подальшого просування ЗСУ на лівому березі. 

«Це дуже складна і дуже витратна операція в усіх сенсах. Витратна, в першу чергу, через втрати життів людей. Але ми розуміємо, що в умовах війни є необхідність проводити операції, навіть ті, які можуть бути такими ризикованими, як перейти на інший берег і утримувати там плацдарм», – сказала Гуменюк.

Минулої доби російські окупанти провели лише два штурми плацдарму на лівобережжі. Також Наталія Гуменюк прокоментувала заяви керівництва кремля та міноборони про нібито "зачистку" села Кринки від українських військових. 

«Це була передчасна, реверансна спроба перед тим, як увійти в найактивнішу фазу підготовки до виборів. Ми попереджали і раніше, що можлива маніпуляція перед тим, як розпочнеться виборча істерія в Росії», – зазначила Гуменюк.

Нагадаємо, що 20 лютого Шойгу заявив російському диктатору володимир путіну про ліквідацію плацдарму українських військових в Кринках. Також в мережі з'явилося відео від російських десантників, зняте нібито в селі, із заявою про взяття населеного пункту під повний контроль армії рф. Цю інформацію офіційно спростували Сили оборони півдня. Згодом стало відомо, що командувач 810-ї бригади морської піхоти отримав нове звання за фейкове "звільнення" Кринок. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів