Жительку Херсона судитимуть за роботу в окупаційному управлінні

Жительку Херсона судитимуть за роботу в окупаційному управлінні

Автор: Іван Підлісний 05 Декабря 2023 18:00

Правоохоронці передали до суду обвинувальний акт щодо херсонки, яка працювала в окупаційному "управлінні праці та соціальної політики". Про це повідомляє прокуратура Херсонської області. 

Обвинуваченій інкримінують колабораційну діяльність. За даними слідства, у серпні 2022 року жінка очолила один із відділів у незаконно створеному на території міста Херсона органі -  «Управлении труда и социальной политики».

Обвинувачена організовувала роботу та контролювала виконання в повному обсязі, покладених на «відділ» функцій. Забезпечувала призначення виплат від окупаційної влади рф місцевим жителям відповідно до законодавства держави-агресора.

Наразі вона утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду. Їй загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.

Як раніше повідомляла "Гривна", прокуратура повідомила про підозру жительниці Херсона, яка агітувала громадян приймати участь у незаконному референдумі під час окупації міста.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів