Забудовник сплатить до бюджету Миколаєва понад 1,3 млн грн на розвиток інфраструктури

Забудовник сплатить до бюджету Миколаєва понад 1,3 млн грн на розвиток інфраструктури

Автор: Іван Підлісний 24 Февр. 2024 15:20

Господарським судом Миколаївської області задоволено позов Окружної прокуратури міста Миколаєва про стягнення з забудовника понад 1,3 млн грн пайової участі у розвитку інфраструктури за будівництво торгівельно-офісного центру у Центральному районі міста Миколаєва. Про це повідомили в прокуратурі. 

Як йдеться в повідомленні, забудовник, який у 2021 році завершив будівництво нежитлового приміщення у місті Миколаєві, обов’язкові вимоги законодавства України щодо сплати коштів для створення і розвитку інфраструктури населеного пункту в сумі понад 1,3 млн грн не виконав, чим спричинив матеріальну шкоду місцевому бюджету.

"Ураховуючи невжиття міською радою заходів до стягнення цих коштів протягом 2 років, з метою захисту інтересів територіальної громади міста Миколаєва, відповідний позов пред’явлено до суду окружною прокуратурою", - зазначили в прокуратурі. 

Надходження цих коштів до бюджету міста сприятиме більш ефективному виконанню соціальних програм, у тому числі щодо забезпечення житлом постраждалих внаслідок військової агресії російської федерації осіб, повідомили в прокуратурі. 

Нагадаємо, що раніше Центральний райсуд Миколаєва обрав запобіжний захід військовому ЗСУ, якого підозрюють в державній зраді. Військовослужбовець однієї з бригад Збройних сил України погодився на пропозицію росіян та перейшов на бік ворога. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів