Заборонили діяльність проросійської партії «Наш край», серед членів якої – чимало зрадників із Херсонщини

Заборонили діяльність проросійської партії «Наш край», серед членів якої – чимало зрадників із Херсонщини

Автор: Марина Поліщук 20 Июня 2024 13:48

В Україні заборонили проросійську політичну партію «Наш край» відповідний позов Міністерства юстиції задовольнив Восьмий апеляційний адмінсуд.

Як повідомляє пресслужба СБУ, окремі екскерівники та функціонери цієї політсили причетні до проведення підривної діяльності проти України. Зокрема, вони поширювали антиукраїнську пропаганду, закликали до насильницького повалення конституційного ладу, а деякі із них перейшли на бік ворога та підтримали російську військову агресію.

Загалом до співпраці з РФ причетні десятки представників регіональних осередків «Нашого краю», зокрема й Херсонщини. Більшість із них перебуває на тимчасово окупованих регіонах України, де займають різні «посади» в загарбницьких органах країни-агресора.

Наразі тривають комплексні заходи для притягнення кожного з них до відповідальності за злочини проти України.

Відповідно до рішення суду майно, кошти та інші активи партії «Наш край» будуть передані у власність держави.

Раніше, завдяки доказовій базі СБУ, Восьмий апеляційний адмінсуд забезпечив позов Мін’юсту і заборонив банківським установам вчиняти будь-які дії з рахунками, які належать забороненій партії.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ за матеріалами СБУ в Україні заборонено 19 проросійських політичних партій.

Нагадаємо, у Херсонській області діяльність партії «Наш край» була пов’язана з іменем нинішнього гауляйтера Володимира Сальдо (на фото). Серед інших одіозних зрадників, які були членами цієї партії, - Ігор Семенчев, Віталій Булюк, Світлана Межерицька та інші.

Останній, до речі, не вдалося втекти за лівий берег – як повідомляла «Гривна», депутатка облрада, яка під час окупації Херсона працювала на ворога, наразі перебуває під вартою. Межерицькій загрожує до 10 років позбавлення волі.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів