За співпрацю з окупантами засуджено колишнього експерта-криміналіста з Херсона

За співпрацю з окупантами засуджено колишнього експерта-криміналіста з Херсона

Автор: Ганна Власенко 04 Декабря 2023 15:00

За обвинуваченнями прокурорів у суді доведено провину колишнього експерта-криміналіста у колабораційній діяльності. Чоловік добровільно працював в окупаційному «Експертно - криміналістичному центрі ГУ МВС в Херсонській області».

Як повідомляє Херсонська облпрокуратура, вироком суду колаборанта засуджено до 15 років позбавлення волі з позбавленням права надавати публічні послуги, обіймати посади у владних, правозахисних та правоохоронних органах строком на 15 років та з конфіскацією майна.

 «Прокурорами у суді доведено, що засуджений у період дії воєнного стану добровільно пішов на співпрацю з ворогом. У травні 2022 року він обійняв посаду так званого «начальника лабораторії наркотичних засобів та психотропних речовин, лікарських засобів та отруйних речовин, вибухових речовин та продуктів пострілу» у псевдоправоохоронному органі – «Експертно - криміналістичному центрі ГУ МВС в Херсонській області», - йдеться у повідомленні прокуратури.

Раніше «Гривна» повідомляла, що ще двом жителям Херсонщини заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності. Це депутат Каховської райради та жителька Херсона – обоє отримали «посади» в окупаційних органах влади.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів