Воєнний злочин окупантів: рашисти не віддають родичам тіла розстріляних жителів села Кохани

Воєнний злочин окупантів: рашисти не віддають родичам тіла розстріляних жителів села Кохани

Автор: Іван Підлісний 24 Мар. 2024 14:00

Черговий воєнний злочин на лівобережжі Херсонщини скоїли російські окупанти. Минулого тижня військові армії ворога розстріляли трьох чоловіків у селі Кохани. 

Мова про Олександра Карпуся, Олександра Голенкова і Миколу Вознова. Їхні тіла знайшли місцеві жителі після звуків стрілянини 15 березня в одному з будинків. За даними російських ЗМІ, у чоловіків виявили вогнепальні поранення голови. 

За даними каналу ASTRA, вбивцями цивільних жителі села Кохани виявилися російськими військовими - Олексій Булелін та Мунтян Тарасенко. Обидва прибули на війну проти України з Волгоградської області. Раніше вони були засудження на росії. Перший - за крадіжку автомобіля, другий - за насилля. Стрілків було нібито затримано окупаційними силовиками. 

В свою чергу, українські правоохоронці також відкрили кримінальне провадження за фактом розстрілу жителів села Кохани. 

"Підставою для реєстрації кримінального провадження стало повідомлення у медіа про те, що у березні 2024 року у тимчасово окупованому селі Кохани Херсонської області російські військові розстріляли трьох місцевих жителів. Наразі правоохоронці зʼясовують всі обставини", - повідомили в прокуратурі Херсонської області. 

Як повідомив Центр прав людини ZMINA, тіла вбитих чоловіків пролежали три дні, бо ніхто не хотів їх забирати. Тепер російські окупанти не віддають тіла загиблих рідним. 

"Окупанти провели так звані слідчі дії й затримали двох військовослужбовців з Волгоградської області РФ. Єдине, що відомо про вбивство – на тілах чоловіків були виявлені вогнепальні поранення. Тіла вбитих пролежали три дні, бо ніхто не хотів їхати їх забирати. Нині окупанти не віддають тіла рідним чоловіків", - повідомляє ZMINA. 

Нагадаємо, що у лютому цього року російські окупанти в Олешках вбили подружжя, після чого намагалися приховати сліди  злочину, підпаливши будинок. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів