Відбудовано 22 переправи: нові мости на Миколаївщині – крок до економічного зростання

Відбудовано 22 переправи: нові мости на Миколаївщині – крок до економічного зростання

Автор: Марина Поліщук 07 Мар. 2024 16:55

На Миколаївщині ввели в експлуатацію ще два мости, зруйновані російськими окупантами у 2022 році. При цьому одна з відбудованих переправ раніше була лише для легкових автівок, а нині по ній можуть пересуватися вантажівки.

Відновлені мости знаходяться в Снігурівській та Шевченківській громадах. Один із них має покращити роботу бізнесу. Про це 7 березня повідомила пресслужба Миколаївської ОВА.

Зокрема, на Снігурівщині військовослужбовці 36-ї Конотопської шляхо-відновлювальної бригади Державної спецслужби транспорту (ДССТ) звели переправу через Інгулецький магістральний канал довжиною 30 метрів менш як за три місяці.

Нещодавно також було збудовано мостове сполучення через річку Інгулець між населеними пунктами Снігурівської та Горохівської громад. Для цього використали понтони з колишніх переправ Снігурівщини, які були підірвані окупантами у 2022 році. Тепер міст, який був лише пішохідний, став і для транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині повністю відбудували міст, який на початку вторгнення підірвали разом з російським танком

У Шевченківській громаді 12-метровий міст відновили менш ніж за один місяць – працювала над цим перша окрема бригада ДССТ імені князя Лева. Сполучення тепер доступне не лише для легкового, але й для вантажного транспорту. До відбудови також долучилися й представники великого бізнесу.

За словами голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма, це не тільки покращить логістику, а й сприятиме розвитку економіки громади.

Загалом, за словами Віталія Кіма, станом на березень 2024 року на Миколаївщині відновлено 22 мости від початку повномасштабного вторгнення РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вечірній інцидент з вантажівкою на Варварівському мосту в Миколаєві – у місті відчувалася паніка

Фото: пресслужба Миколаївської ОВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів