Відбудова шкіл у Миколаєві: міський голова розповів деталі

Відбудова шкіл у Миколаєві: міський голова розповів деталі

Автор: Марина Поліщук 04 Апр. 2024 18:43

За час великої війни на території Миколаївської області було пошкоджено 249 закладів освіти, 33 із них були зруйновані – такі цифри в кінці минулого року були зазначені в програмі «Економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2024 рік». Як відбувається відновлення деяких із них, зокрема у Миколаєві, розповів мер міста.

Про плани стосовно відновлення пошкоджених обстрілами навчальних закладів Миколаєва міський голова Олександр Сєнкевич розповів нещодавно в ефірі програми «Діалог» на телеканалі «Март», повідомляє пресслужба міськради.

Днями в Миколаєві відбулася презентація проєкту відновлення школи № 48. Будівля навчального закладу, що знаходиться в Корабельному районі міста, постраждала внаслідок російського ракетного удару ще у 2022 році.

«По цьому об'єкту був проведений архітектурний конкурс. Наразі ведеться робота із залучення позабюджетних коштів на відновлення цього навчального закладу», - розповів Олександр Сєнкевич.


Школа № 48 у Корабельному районі Миколаєва зруйнована вщент російськими окупантами. Фото: міський голова Олександр Сєнкевич

Знімками проєкту відбудови школи № 48 поділилася в соцемережі Агенція розвитку Миколаєва:

Є також плани реставрації історичної будівлі ліцею імені Миколи Аркаса, яка пережила Першу та Другу світову війну, але була пошкоджена російськими окупантами. За словами мера, до кінця квітня має бути готова проєктно-кошторисна документація, після чого буде оголошено тендер на ремонт гімназії.

Стосовно гімназії № 2 – тут уже виконуються роботи. Будівництво на цьому об'єкті відбувається через Службу відновлення та Миколаївську ОВА.

Щодо ліцею № 51 – визначено переможця конкурсу на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Проєкт має бути готовий протягом 4 місяців, тобто в липні. Надалі його передадуть Службі відновлення для початку будівельних робіт.

Також були виконані підготовчі роботи щодо відбудови ліцею № 60. За словами мера, по цій будівлі необхідно вирішити земельні питання, адже після реконструкції зміниться геометрія школи. Найближчим часом це має бути узгоджено, і будівництво розпочнеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Динаміка позитивна: на Миколаївщину повертається все більше людей 

На головній світлині: проєкт відбудови школи № 48 у Миколаєві.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів