В одному із сіл на Миколаївщині виник конфлікт між селянами й представниками ТЦК
Ілюстративне фото

В одному із сіл на Миколаївщині виник конфлікт між селянами й представниками ТЦК

Автор: Марина Поліщук 23 Май 2024 18:00

17 травня в одному із сіл Баштанського району стався конфлікт між співробітниками ТЦК та місцевими жителями. Люди зустріли представників ТЦК лайкою та криками, а дехто стверджує, що вони були нетверезими.

Про конфлікт повідомляється в офіційній заяві, опублікованій на сторінці Миколаївського обласного ТЦК та СП в соцмережі. Зазначається, що пригода сталася в селі Маліївка Березнегуватської громади, куди співробітники ТЦК прибули з метою забезпечення виконання положень Закону України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

«До військових підійшла невстановлена особа, яка перебуваючи в громадському місці, грубо порушувала громадський порядок, супроводжувала свої дії нецензурною лайкою, перешкоджала роботі ТЦК та знімала це все на відео. До вказаної особи підключились й інші жителі села Маліївка», - ідеться в повідомленні.

У заяві ТЦК зазначено, що жінка навмисно знімає подібні випадки на відео – для провокування і поширення фактів умисних конфліктів. Це створює прецеденти вважати нормою образи та дискредитацію військовослужбовців ЗСУ.

«Вкотре наголошуємо, що подібні дії є неприпустимі й щодо військовослужбовців, які несуть службу в ТЦК. Бійці продовжують службу тут після поранень та важкого досвіду, пережитого на фронті», - зазначено в заяві.

В обласному ТЦК та СП повідомили, що подали заяву до поліції. 18 травня було розпочато кримінальне провадження. Наразі Нацполіція проводить слідство, з'ясовує обставини та оцінює дії присутніх під час конфлікту.

У коментарях до допису люди пишуть, що представники ТЦК були нетверезі. На що в обласному ТЦК та СП відповіли, що це – наклеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де можуть вручити повістку та які штрафи загрожують за її ігнорування

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів