Головнокомандувач ЗСУ особисто вручив почесну відзнаку бойовому медику з Миколаївщини

Головнокомандувач ЗСУ особисто вручив почесну відзнаку бойовому медику з Миколаївщини

Автор: Ян Ярчук 20 Май 2024 14:25

Молодший сержант Олександр Раковський служить бойовим медиком мінометної батареї 22 окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Нещодавно військовослужбовець відзначився на Бахмутському напрямку. За свої заслуги бойовий медик отримав почесну військову відзнаку «Хрест хоробрих».

Про це повідомили у Миколаївському обласному ТЦК та СП. Також оприлюднили фото, що відзнаку за службу та внесок у захист України бойовий медик отримав особисто від Головнокомандувача ЗСУ, генерал-полковника Олександра Сирського.

Хлопець бере участь у бойових діях з січня 2023 року, родом він із села Привільне Баштанського району, що на Миколаївщині.

У Миколаївському обласному ТЦК та СП пишуть, що йому навіть доводилося йти у розвідку та забезпечувати вогневу підтримку піхотних підрозділів. Крім того, він проводить заняття з тактичної медицини та навчає побратимів надавати первинну медичну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шляху назад не було – я вирішила йти до кінця»: історія викладачки з Одеси, яка стала бойовою медикинею

«Він зразково виконує обов’язки бойового медика, неодноразово надавав медичну допомогу пораненим на полі бою, під час евакуації. Старанний, обов’язково переймається станом здоров’я кожного військовослужбовця в батальйоні, коли треба — особисто лікує або бере участь у відправці солдатів на лікування і проходження ВЛК», – відгукуються про Раковського побратими.

Довідка:

Нагрудним знаком «Хрест хоробрих» нагороджують військовослужбовців та працівників Збройних Сил України за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя (здоров'я) під час участі у бойових діях об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.

Нагрудним знаком можуть нагороджувати повторно, однак не більше трьох разів.

Фото: Миколаївський обласний ТЦК та СП

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів