Український прапор над Кринками: в ОК

Український прапор над Кринками: в ОК "Південь" повідомили про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 07 Февр. 2024 10:42

Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк назвала встановлення українського прапору в Кринках на лівобережжі Херсонщини потужним сигналом для росіян та їх пропаганди. 

За її словами, подія, яка сталася днями в Кринках, нівелює всі вкиди окупантів про те, що ЗСУ покидає Херсонський напрямок. 

“Ми продовжуємо бойову роботу, і позначення українським прапором території поблизу Кринок — це в тому числі потужний сигнал, який нівелює їхні вкиди через свої ресурси про те, що наші підрозділи залишили цей напрямок і в Кринках не залишилось українських підрозділів. Ніхто жителів тимчасово окупованого лівого берега кидати не збирається”, — заявила Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону. 

Гуменюк зазначила, що російські окупанти намагаються максимально атакувати плацдарм ЗСУ на лівобережжі, застосовуючи безпілотники та потужну артилерію, яка зосереджена в тилу та може завдавати ударів лише по лівому берегу. Речниця ОК "Південь" також вказала на спад активності росіян. 

"За добу вони наважилися двічі атакувати наші позиції, позаминулу — тричі. Це говорить про суттєвий спад їхньої активності. Ми не даємо росіянам повертатися на ті позиції, з яких їх вибили. Вони намагаються вишукувати нові рубежі пусків, навіть ризикують своїми літаками. Минулої доби вони знову застосовували авіабомби, ними вони намагаються максимально зруйнувати інфраструктуру та послабити наші сили на лівому березі”, — каже Гуменюк. 

Варто нагадати, що про встановлення прапору України в Кринках заявили у DeepState. Там зазначили, що це вдалося бійцям з 36 бригади морської піхоти. 

"Незважаючи на це, важкі бої тривають і радіти ще зарано. Ворог постійно підтягує резерви, намагається витіснити наших бійців, а також велику увагу зосереджує переправі та правому берегу", - заявили аналітики DeepState.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів