У Кринках на лівобережжі Херсонщини тривають позиційні бої

У Кринках на лівобережжі Херсонщини тривають позиційні бої

Автор: Іван Підлісний 04 Янв. 2024 11:45

На лівобережжі Херсонщини тривають бої проти російських окупантів, які, попри втрати, не полишають намірів вибити українських захисників із займаних позицій. 

За інформацією Генштабу ЗСУ, минулої доби ворог здійснив дев'ять безуспішних штурмів. Натомість, Сили оборони півдня продовжують заходи щодо розширення плацдарму. 

Зокрема, мова про населений пункт Кринки. Інститут вивчення війни у своєму звіті повідомляє про позиційні бої без підтверджених територіальних просувань у цьому районі. 

Посилаючись на російські джерела, ISW зазначив, що окупанти мають чисельну перевагу в особовому складі, але ЗСУ компенсують це засобами радіоелектронної боротьби та ударами безпілотників. 

Відомо, що командування рашистів проводить реорганізацію тактичних елементів угруповання "Дніпро" для усунення проблем бойового управління підрозділами, які діють в районі Кринок. Як заявив військовий оглядач Костянтин Машовець, підрозділи росіян, ймовірно, будуть підпорядковані єдиному тактичному командуванню зі штабом російської 104 повітряно-десантної дивізії. 

"Машовець повідомив, що на південний захід від Кринок діють підрозділи російського 26-го мотострілецького полку (70-а ОМПр 18-ї ОДА, СМР); штурмові групи 337-го полку ВДВ (104-а дивізія ВДВ) відступили на захід від Кринок; частини 144-ї ОМСБр (40-й армійський корпус, 18-а ОСА, СМР) просуваються з району Кринок на південний захід в район Піщанівка-Підстепне; а в Кринках діють частини 328-го та 337-го полків ВДВ (104-а дивізія ВДВ)", - пише Інститут вивчення війни. 

Нагадаємо, що раніше про величезні втрати окупантів внаслідок штурмів позицій ЗСУ на лівобережжі повідомила британська розвідка. Мова про новосформовану 104 гвардійську повітряно-десантна дивізію, яка діяла в районі населеного пункту Кринки. 

Як раніше повідомляла "Гривна", російські окупанти з числа офіцерів угруповання "Дніпро" заговорили про необхідність відведення артилерії вглиб лівобережжі Херсонської області через значні втрати та загрозу подальшого ураження українськими безпілотниками. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів