Допомога понад усе! Власне під таким гаслом 28 грудня у херсонському клубі “Міленіум” організовують благодійний бал. Цього разу кошти збиратимуть для двох хлопців з інвалідністю, які терміново потребують нашої підтримки та допомоги.

Хто та для чого влаштовує бал

У грудні поточного року двоє хлопців з інвалідністю: Михайло Гаврилюк і Павло Багдулін отримали кімнату в соціальному гуртожитку, що розташований по вулиці Комкова, 76-Б (перший поверх).

Усі ми розуміємо, що перед тим, як переїхати у нове помешкання необхідно зробити хоча б косметичний ремонт та придбати найнеобхідніші речі, які щодня використовуємо у побуті.

Щомісяця кожен з хлопців отримує державну допомогу по інвалідності - 2000 гривень. Тому, як ми усі розуміємо, коштів на ремонт та придбання речей у них не вистачає.

За словами Михайла та Павла, спроби влаштуватися на роботу були безрезультатними. На жаль, сьогодні суспільство ставиться до людей з особливими потребами не дуже привітно. Роботодавці не готові взяти до штату людину з інвалідністю, адже вони потребують особливих умов.

Незважаючи на життєві негаразди, хлопці не втрачають надію. Михайло щомісяця їздить на тренування і сподівається, що його зарахують до національної збірної України. А Павло, маючи одну ліву ногу, планує покращити навички з водіння і отримати роботу.

Місцеві активісти та просто люди з великим серцем вирішили не залишатися осторонь і допомогти молодим хлопцям. Так, Юлія Ольховенко запропонувала влаштувати благодійний бал, де люди зможуть не лише розважитись, а й простягнути руку допомоги.

“Розумієте, у кожного зараз купа своїх проблем і просто благати про матеріальну допомогу - не дуже актуально. Благодійний бал - можливість для херсонців гарно відпочити, познайомитися з новими цікавими людьми та стати невід'ємною частиною доброго дійства. Так мене підтримали однодумці і зараз активно вирішуємо організаційні питання”,- зазначила Юлія.

Програма заходу

Організатори заходу обіцяють, що захід буде неймовірним, а усі присутні підуть задоволеними. Якщо точніше, то на херсонців очікує виступ співачки Людмили Штанько, шоу акробата Михайла Гаврилюка, виставка творчих робіт художника з інвалідністю Армена Казарян та показ казки від громадської організації “Леленьки”. Крім того, на святі будуть присутні фотографи, які зроблять Вам яскраві новорічні світлини. Не обійдеться і без подарунків. Станьте учасником лотереї та отримайте гарний приз.

Що стосується благодійного внеску, то біля вхідних дверей стоятиме скринька, де кожен учасник заходу зможе залишити власні внески.

Наприкінці заходу організатори підрахують зібрані кошти та передадуть хлопцям, які планують їх витратити для облаштування кімнати.

“Насправді, це дуже круто та приємно дізнатися, що стільки добрих та милосердних, небайдужих людей об'єднались, щоб якнайшвидше допомогти хлопцям, які сьогодні, і не тільки, потребують підтримки громади! Я щиро дякую кожному за розуміння та підтримку! З наступаючими новорічними святами”,- прокоментував подію співорганізатор Віктор Булка.

Нагадаємо, подія відбудеться 28 грудня у клубі “Міленіум” (вул. Івана Богуна, 60). Початок об 11:00.

Тэги:

Благотворительность
Волонтерство
Культура
Мероприятия
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів