Таємний код: Бумбокс презентує новий альбом у Херсоні

Автор: Дарья Мельник 11 Февр. 2020 12:56

Розпочато другу частину туру “Таємний Код: Рубікон”, в якій заплановано 11 концертів. В першій частині туру, яка тривала з вересня до грудня 2019 року Бумбокс зіграли 16 концертів в 15 містах – у Львові відбулося одразу два шоу.

12 вересня 2019 вийшла перша частина альбому “Таємний Код”, а 13 грудня, за три місяці й один день - друга частина альбому “Рубікон”.

24 грудня 2019 вийшов кліп на пісні "Твій номер" і "Плющ" – п’яте відео Бумбоксу, випущене в рамках промокампанії альбому "Таємний код: Рубікон", раніше були опубліковані роад-муві "Тримай мене", лірик-відео "Твiй на 100%", кліп на пісню “ДШ” та екранізація відомої пісні з Тіною Кароль "Безодня".


Альбом, записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки, вийде на касетах, подвійному вінілі та CD версії "фан-пак", до якої увійде бокс для CD, два CD, фото-буклет що ілюструє запис альбому та стікер-пак.

Рубікон перейдено, Бумбокс чекають всіх своїх фанів на лютневих та березневих концертах другої частини туру "Таємний код: Рубікон".

Бумбокс
facebook.com/boomboxfamily
soundcloud.com/mfmlabel
instagram.com/boomboxfamily/
youtube.com/user/familyboombox

Приєднуйтеся до нас:

Що там на місцевих? Ключові питання про стійкість чотирьох міст

28-29 марта состоится ХII Всеукраинский женский фестиваль «Анима» в Херсоне

Фильмы, концерты, ужины или спектакли: варианты празднования Дня влюбленных для херсонцев

Арт-фестиваль, бизнес-урок и концерт: где херсонцам провести выходные

Комедия, танцы или квесты: где провести вечер херсонцам