Сьогоднішнє ймовірне обмеження електроенергії стосуватиметься лише промислових споживачів – Міненерго

Сьогоднішнє ймовірне обмеження електроенергії стосуватиметься лише промислових споживачів – Міненерго

Автор: Дарина Лапіна 08 Май 2024 17:21

Через сьогоднішню нічну атаку російських терористів на енергетичну інфраструктуру України виникла ймовірність застосування обмежень постачання електроенергії в усіх регіонах країни. Однак в Міненерго запевнили, що обмеження стосуватимуться лише промислових споживачів.

Нагадаємо, сьогодні, 8 травня, в пресслужбі Укренерго повідомили про можливе обмеження електроенергії в усіх регіонах, в тому числі і побутових споживачів.

«Сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всім областям. Як саме будуть діяти графіки відключень в кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго», - повідомляли в Укренерго. 

Однак сьогодні ввечері в Міненерго уточнили, що ймовірні обмеження стосуватимуться промислових споживачів.

«Після чергової масованої атаки на енергосистему (зокрема, на об’єкти генерації) сьогодні можливе застосування обмежень для промислових споживачів у період з 18-ї до 23-ї години.

Застосування обмежень для побутових споживачів (окрім Харківщини) не передбачається», - йдеться в повідомленні Міненерго.

У той же час Міністерство енергетики звернулось до громадян з проханням ощадливо використовувати електроенергію в години пік (з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00). Це необхідно для стабільної роботи енергосистеми, яка суттєво постраждала під час останніх обстрілів, та дасть можливість не обмежувати споживання побутовим споживачам.

Фото ілюстративне з відкритих джерел.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів