Ситуація на Одещині: світло 2-3 години на добу, опалення поки не вимикатимуть

Ситуація на Одещині: світло 2-3 години на добу, опалення поки не вимикатимуть

Автор: Марина Поліщук 25 Мар. 2024 16:38

Поки що жителі Одеси отримуватимуть світло 2-3 години на добу. Щоб уникнути навантаження на енергетичну систему, опалення в місті ще не планують вимикати. Крім того, у місті відкривають Пункти незламності.

Про наслідки атаки російських окупантів по об’єктах енергетики Одещини 25 березня повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.

«Було уражено декілька об’єктів. На даний час проблеми на частині об’єктів усуваються. Я думаю, що сьогодні до кінця дня ми дамо додаткові потужності, щоб хоча би збільшити  вмісті електропостачання. Бо зараз у нас, відповідно до графіків ДТЕК та Укренерго, абоненти будуть отримувати електропостачання 2-3 години на добу», - цитує Кіпера «Суспільне».

За його словами, уже сьогодні до вечора кількість людей зі світлом може зрости. У той же час частину великих підприємств перевели на нічний режим роботи задля зменшення навантаження.

Олег Кіпер повідомив, що наразі вся критична інфраструктура Одещини забезпечена альтернативними видами електропостачання.

На період ремонту пошкодженого об'єкта енергетичної інфраструктури, який уже триває, в Одесі відкриють комунальні «Пункти незламності», де можна погрітися і зарядити телефони. Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов. Він розповів, що в місті було зупинено роботу ТЕЦ, двох міських котельних та насосних станцій «Інфоксводоканалу». Водопостачання вже відновлено. Роботу котелень теж відновлюють, намагаються перезапустити ТЕЦ. 

Ще одне важливе питання, яке цікавить жителів Одещини – раніше проанонсоване в Україні дострокове закінчення опалювального сезону. За словами Олега Кіпера, наразі достроково завершувати опалювальний сезон в регіоні не планують. Адже через погодні умови та низьку температуру при відсутності опалення люди почнуть масово вмикати електроприлади для обігріву, чим додаткового навантажать енергосистему.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів