Російські терористи в Херсоні пошкодили теплотраси – без опалення сотні містян

Російські терористи в Херсоні пошкодили теплотраси – без опалення сотні містян

Автор: Ганна Власенко 14 Февр. 2024 10:00

У ніч на 14 лютого, внаслідок ворожих обстрілів у Херсоні було пошкоджено теплотраси на двох котельнях МКП "Херсонтеплоенерго", повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Завдяки оперативності і професіоналізму комунальників одну котельню на ранок вже відновлено.

«Наразі працівники КП виконують аварійний ремонт для найскорішого підключення 15-ти багатоквартирних будинків у  Корабельному та частково Центральному районах міста.

За інформацією АТ "Херсонобленерго", з 09:00 до 14:00 виконуватимуться аварійно-відновлювальні роботи в Корабельному районі. У зв’язку з цим тимчасово припиниться робота двох котелень у Шуменському мікрорайоні, а це 66 будинків. Відновлення подачі тепла заплановано після 14 години», - повідомив Мрочко.

За даними ХМВА Херсонську міську територіальну громаду за добу, 13 лютого, було обстріляно 17 разів, ворог використав для цього 62 снаряди. Ураження зафіксовані в Херсоні, Антонівці, Садовому та Інженерному.

Внаслідок російських ворожих обстрілів Херсонської міської територіальної громади за минулу добу дві жінки зазнали поранень легкого ступеня тяжкості. Всім надана медична допомога.

Раніше «Гривна» повідомляла, що у Херсоні внаслідок ворожих обстрілів були пошкоджені лінії електропередачі.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів