Російське міноборони та пропаганда рф звинуватили Україну в отруєнні гауляйтера Херсонської області

Російське міноборони та пропаганда рф звинуватили Україну в отруєнні гауляйтера Херсонської області

Автор: Іван Підлісний 19 Февр. 2024 13:08

Російське міноборони заявило про спробу отруєння гауляйтера Херсонської області володимира сальдо. Інформацію про це передає російське пропагандистське ЗМІ ТАСС. 

За інформацією "мінубивства", сальдо начебто намагалися отруїти у серпні 2022 року. Зазначено, що для цього було використано хімічну речовину, яку згодом виявили у біомедичних пробах гауляйтера. 

Варто нагадати, що 5 серпня 2022 року стало відомо, що так званого очільника окупаційної адміністрації володимира сальдо було транспортовано до московського інституту Скліфосовського, який займається проблемами швидкої медичної допомоги, зокрема гострих отруєнь.

За даними пропагандистів "Ріа-новості", сальдо було госпіталізовано «через погіршення самопочуття, попередньо, внаслідок ускладнень після коронавірусу». Інші кремлівські ЗМІ тоді заявляли про отруєння гауляйтера, його "важкий стан", через що медикам довелося ввести його у медикаментозну кому. Тодішній заступник сальдо кирило стремоусов інформацію заперечив, заявивши, що хвороба його начальника - результат фізичнох та психічної перенапруги. 

В міноборони рф також додали, що Україна нібито спробувала отруїти інших колаборантів. Зокрема, "очільника" окупованої частини Луганщини Леоніда Пасічника та інших неназваних псевдочиновників.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів