Росіяни не полишають спроб захопити острів Нестрига, аби мати противагу плацдарму в Кринках

Росіяни не полишають спроб захопити острів Нестрига, аби мати противагу плацдарму в Кринках

Автор: Ян Ярчук 13 Май 2024 14:49

Минулої доби російські війська жодного разу не штурмували позиції українських захисників у Кринках. Натомість посилили тиск та концентруються на Оріхівському напрямку.

Про це розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук у прямому ефірі телеканалу «Ми-Україна».

«Не відбулося минулої доби штурмів на Кринки. Це може бути пов’язано з посиленням тиску на Оріхівському напрямку, там вчора було 19 штурмів тільки на Старомайорське та Роботине. Проте ворог мав відійти з втратами, ніякого успіху не мав. Лінія фронту тримається. Можу сказати, що ситуація залишається досить складною, проте контрольованою», – зазначив Плетенчук. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Той, хто доповів нагору про успіхи, наробив біди»: окупанти штурмують острів Нестрига, взятий під контроль ЗСУ

Також за його словами, продовжуються штурми острова Нестрига.

Зазначимо, що вже протягом 9 місяців Сили Оборони України тримають плацдарм в Кринках на лівому березі Дніпра та віднедавна контролюють острів Нестрига. Дмитро Плетенчук пояснив, чому острів такий важливий для ворога і чому його активного штурмують.

«Річ у тому, що він знаходиться ближче до наших населених пунктів, відповідно до наших позицій. І цей острів відноситься до правого берега. Це група островів насправді, і він є найвіддаленішим від берега, але останній перед гирлом річки Дніпро. Відповідно їм зручно мати там плацдарм. Це така знаєте противага Кринкам. Однак закріпитися вони там не можуть, намагаються туди висадитися, використовують зазвичай човни, проте успіху не мають. Там очерет усюди, звідти можна відпрацювати мінометом неочікувано, тому вони й намагаються там закріпитися», – зазначив він.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів