«Той, хто доповів нагору про успіхи, наробив біди»: окупанти штурмують острів Нестрига, взятий під контроль ЗСУ

«Той, хто доповів нагору про успіхи, наробив біди»: окупанти штурмують острів Нестрига, взятий під контроль ЗСУ

Автор: Марина Поліщук 30 Апр. 2024 10:12

Поблизу села Кринки наразі немає змін – ворог продовжує безуспішні атаки. Натомість окупанти посилили штурми острова Нестрига, розташованого ближче до гирла Дніпра. Яка ситуація на Херсонському напрямку станом на ранок 30 квітня.

У Генштабі повідомили, що ворог і далі намагається вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом минулої доби окупанти здійснили 3 безуспішні атаки на позиції наших військ.

В Американському інституті вивчення війни додають, що 29 квітня тривали позиційні бої в районі села Кринки, але підтверджених змін лінії фронту не було.

Тим часом з’явилася інформація, що росіяни посилили штурми острова Нестрига, розташованого майже в гирлі Дніпра. Про це в ефірі телемарафону 30 квітня розповів речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

За його словами, окупанти вранці 30 квітня вже здійснили 2 штурми на Нестригу. Обидва були невдалими, ворог зазнав втрат і відступив, пише ТСН.ua.

Плетенчук додав, що цей острів розташований у районі сіл Велетенське та Кізомис Білозерської громади, недалеко від ворожих військ. Фактично це останній острів перед гирлом Дніпра й останній у правобережній частині островів у цьому районі.

«Для нас є важливим закрити цю територію від можливих диверсантів, або від можливих ворожих виходів, що в принципі й було зроблено, їх звідти було вибито. Тому це периметр безпеки в першу чергу», – зазначив речник Сил оборони півдня.

Аналітичний ресурс DeepState стверджує, що інформацію про взяття під контроль українськими захисниками Острова Нестрига надто зарано оприлюднили – через це ситуація тут загострилася.

Нагадаємо, про те, що «на Херсонському напрямку нашим підрозділам вдалося просунутися в районі Велетенського та встановити контроль над островом Нестрига», 28 квітня повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

«Той, хто доповів нагору про успіхи в тому районі, наробив біди, так як операція не була завершена і вже зранку почалися масові обстріли острову та спроби десанту зайняти його частину. […] Варто карати "штабних голів", які поспішають вислужитися і ставлять людські життя нижче своїх кар'єрних амбіцій», - ідеться в повідомленні DeepState.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів