Острів на Херсонщині – під контролем ЗСУ: локація, яка не дозволить ворогу наближатися до наших позицій

Острів на Херсонщині – під контролем ЗСУ: локація, яка не дозволить ворогу наближатися до наших позицій

Автор: Дарина Лапіна 29 Апр. 2024 13:07

Учора, 28 квітня, ми повідомляли, що на Херсонському напрямку українським підрозділам вдалося просунутися в районі села Велетенське Білозерської громади та встановити контроль над островом Нестрига.

Яке тактичне значення має взяття під контроль цього острова Збройними силами України, пояснив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

В ефірі «Громадського радіо» він розповів, що взяття Силами оборони під свій контроль острова Нестрига суттєво підвищить якість контроверсійних заходів.

«Ідеться не про стратегію, а про порційні бої, це більше тактичне значення. Локації, які не дозволяють ворогу наближатися до наших позицій, вони мають значення. Враховуючи, що ворог зазвичай використовує подібні локації (там насправді багато таких островів на річці Дніпро), тому це в першу чергу важливо для якості контрдиверсійних заходів. Цю локацію було звільнено від можливої присутності ворога на ній», - зазначив речник.

За словами Дмитра Плетенчука, Нестрига є останнім у групі невеличких островів, за яким далі йде гирло річки.

«Фактично це наш берег… Насправді такі острови здебільшого болотисті. На мапі його доведеться шукати довго, але він більший, ніж ті населені пункти, навпроти яких він розташований… Певний час він вважався сірою зоною», - додав Дмитро Плетенчук.

Ілюстративне фото: Сили оборони півдня України

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів