Ремонт укриття з-під палки: на Миколаївщині суд зобов’язав заклад освіти привести до ладу бомбосховища

Ремонт укриття з-під палки: на Миколаївщині суд зобов’язав заклад освіти привести до ладу бомбосховища

Автор: Марина Поліщук 18 Августа 2023 14:40

За позовом прокуратури суд зобов’язав Єланецький професійний аграрний ліцей на Миколаївщині привести в стан готовності два протирадіаційні укриття. До рішення суду ремонтом бомбосховищ задля безпеки учнів тут не переймалися.

Миколаївський окружний адмінсуд задовольнив у повному обсязі позов Вознесенської окружної прокуратури в інтересах держави до Єланецького професійного аграрного ліцею про визнання протиправною бездіяльності. Як повідомила 17 серпня пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, своїм рішенням суд зобов’язав привести у стан готовності дві захисні споруди цивільного захисту, які перебувають на балансі цього навчального закладу. Загальна площа бомбосховищ – 488,5 кв. м, розраховані вони на укриття 500 осіб.

Ювенальним прокурором встановлено, що на балансі Єланецького професійного аграрного ліцею перебуває дві захисні споруди цивільного захисту – протирадіаційні укриття, які є обмежено готовими до використання за призначенням. Через неповну готовність укриття не здатні забезпечити захист учнів та населення і в разі використання за призначенням можуть створювати загрозу для життя та здоров’я людей.

Попри це, балансоутримувач зазначених споруд до цього часу заходів до їхнього ремонту відповідно з державними будівельними нормами, передбаченими для захисних споруд цивільного захисту, не вживав.

Суд зобов’язав аграрний ліцей привести до ладу укриття.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів