Працівникам херсонських держпідприємств збільшать зарплату

Працівникам херсонських держпідприємств збільшать зарплату

Автор: Іван Підлісний 24 Февр. 2024 16:40

Кабінет міністрів України вніс зміни по постанови, яка стосується оплати праці працівників підприємств, установ, закладів та організацій, що фінансуються з державного бюджету.

Як повідомили в Міністерстві реінтеграції, ухвалені зміни  стосуються територій активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси.

"Тепер особи, які працюють на державних підприємствах і перебувають на таких територіях, можуть отримувати щомісячну надбавку у граничному розмірі 100% посадового окладу", - повідомили в Мінреінтеграції. 

Як зазначили в міністерстві, раніше право на надбавку до зарплати мали лише держслужбовці, які працюють на території активних бойових дій. 

Нагадаємо, що раніше Кабмін постановив, для держслужбовців, які працюють в особливих умовах на територіях активних бойових дій під час інтенсивних обстрілів, посадові оклади визначати з урахуванням коефіцієнта 3 в розрахунку на місяць пропорційно робочим дням, коли відбувались обстріли.

Як повідомляла "Гривна", цього року на зарплати чиновників обласної та районних військових адміністрацій Херсонської області без нарахувань запланували витратити майже 224 млн гривень.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів