Понад 50 херсонських дітей вирушили на оздоровлення до Польщі

Понад 50 херсонських дітей вирушили на оздоровлення до Польщі

Автор: Ян Ярчук 13 Май 2024 16:54

Життя в прифронтових територіях та й загалом в країні, що вже понад 2 роки живе у стані великої війни, негативно впливає на емоційне та фізичне здоров’я українців, особливо дітей.

Нещодавно «Гривна» вже писала, що понад 30 дітей Херсонщини пройдуть реабілітацію у Чернівецькій області. Нині ж ще понад 50 дітей, віком від 10 до 16 років, відправилися в дитячий оздоровчий табір у гірській місцевості Райське у Польщі. 

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко:

«Сьогодні у супроводі психологів, медичних працівників, вихователів та спортивного інструктора підлітків провели у яскраву подорож. Поїздка до табору дасть можливість не лише відволіктися від стресу через війну, повітряні тривоги та вибухи, а і подарує нових друзів та досвід»

Діти проведуть у таборі два тижні, що дасть змогу розвантажитись емоційно, а також цікаво й весело провести час.

Андрій Книга, керівник проєктів фонду «Крила Фундейшн», зазначив, що це вже третій табір організований для дітей Херсонщини та другий – за кордон. Однак, за його словами, таку велику групу, як сьогодні, відправляють вперше.

Радіють можливості не тільки діти, а і їхні батьки. Так, одна з мам говорить, що діти всю окупацію та й після деокупації перебували у Херсоні:

«Щодня обстріли, щодня стреси, тому має бути якийсь відпочинок у дітей. І якщо є така нагода – треба нею скористатися. Діти відпочинуть, будуть розвиватися. Тут їх лишили всього, а там вони хоч трошки пригадають, що таке взагалі нормальне життя»

Поїздка організована завдяки комунікації Херсонської міської військової адміністрації з благодійною організацією «БФ «Крила Фундейшн», ініціативі Віце-спікерки Верховної ради України Олени Кондратюк та співпраці з «Карітас»

Фото: Associated Press

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів