Померла посадовиця Херсонської міської ради

Померла посадовиця Херсонської міської ради

Автор: Ян Ярчук 03 Июня 2024 11:52

Стало відомо, що на 64-му році життя померла начальниця управління соціальної політики Херсонської міської ради Олени Рузгіс. У сфері соціальної політики вона пропрацювала майже 30 років, все її професійне життя пов’язано з нашим містом.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко:

«З глибоким сумом повідомляємо, що на 64-му році життя не стало прекрасної і світлої жінки, справжньої професіоналки, начальниці управління соціальної політики Херсонської міської ради Олени Рузгіс».

Зазначимо, що Олена Рузгіс народилася в Херсоні і все її професійне життя було пов’язане з нашим містом.

З 1995 року вона розпочала службу у виконавчих органах Херсонської міської ради у сфері соціального захисту, де пропрацювала майже 30 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер Анатолій Толок – народний артист України, легенда театрального Херсона 

Кар’єрне зростання розпочалося зі спеціаліста І категорії до начальника відділу, а 2002 року Олена Рузгіс очолила управління соціальної політики Херсонської міської ради.

«За час роботи проявила себе як висококваліфікований фахівець у сфері соціальної політики. Була однією із рушійних сил з покращення соціального захисту громадян України, які постраждали 2014 року внаслідок збройної агресії РФ, стояла у витоків розроблення системи охоплення їх психосоціальною підтримкою, забезпечення місцевими соціальними виплатами, безкоштовним житлом родин з дітьми, осіб з інвалідністю з числа переселенців. Також за її активної участі з 2017 року було розпочато процес розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству, створення секретного притулку для постраждалих, що став прихистком для багатьох жінок та дітей», – пише начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Олена Рузгіс неодноразово була відзначена грамотами та подяками Херсонського міського голови, голови Херсонської обласної державної адміністрації, іншими галузевими нагородами чи відзнаками громадських організацій. А відповідно до Указу Президента України від 24.08.2012 №500/2012 пані Олені присвоєно почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів