Погрожував убивством, обмежував у їжі та санітарних потребах: жителю Херсонщини заочно оголошено підозру

Погрожував убивством, обмежував у їжі та санітарних потребах: жителю Херсонщини заочно оголошено підозру

Автор: Ганна Власенко 23 Янв. 2024 17:45

Жителю Херсонщини заочно повідомлено про підозру у співпраці із ворогом та жорстоке поводження з людьми. Зрадник не тільки погодився співпрацювати в окупаційному правоохоронному органі, а ще й погрожував українцям розправою за спротив.

Про це повідомляє Херсонська облпрокуратура.

За даними слідства, у серпні 2022 року 51-річний підозрюваний обійняв посаду «начальника» у незаконному правоохоронному органі, створеному окупаційною владою – «отделении МВД по Каланчакскому муниципальному округу ГУ МВД Херсонской области». 

«На цій посаді він забезпечував придушення будь-яких проявів незгоди із діями окупантів. На території Каланчацької громади за його вказівками  затримували людей із проукраїнською позицією. Змушували йти на співпрацю, погрожуючи розправою. Також його підлеглі проводили незаконні обшуки у помешканнях місцевих жителів та ув’язнювали їх», - йдеться у повідомленні прокурорів. 

Також зазначається, що затриманих чоловік піддавав фізичному та психологічному насиллю – їх били, погрожували вбивством, обмежували в їжі та санітарних потребах. У цьому підозрюваний брав безпосередню участь.  

Читайте також: На Херсонщині розслідують 21 тисячу злочинів, вчинених рашистами та колаборантами

Фото: Херсонська облпрокуратура

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів