Плацдарм ЗСУ: на лівобережжі Херсонщини ворог провів 16 штурмів, залучивши іноземних найманців

Плацдарм ЗСУ: на лівобережжі Херсонщини ворог провів 16 штурмів, залучивши іноземних найманців

Автор: Іван Підлісний 19 Февр. 2024 15:00

Сили оборони півдня продовжують щоденну контрбатарейну боротьбу та утримання плацдармів на лівобережжі Херсонщини. Ворог не полишає наміру вибити наші підрозділи із зайнятих позицій на лівобережжі Дніпра.

Як повідомили в ОК "Південь", скориставшись погодними умовами, під прикриттям щільного туману, що зменшив ефективність застосування розвідувальних та ударних дронів, ворог наважився на 16 спроб штурмових дій минулої доби.

Російські так звані "воєнкори" повідомили, що в цих штурмах плацдарму ЗСУ брали участь іноземні найманці, якими останнього часу посилюються підрозділи ворожого угруповання "Дніпро" на лівобережжі Херсонщини. Зокрема, відомо про участь в бойових діях громадян африканських країн. Останніх місцеві жителі все частіше бачать в тимчасово окупованих Олешках. 

В ОК "Південь" зазначили, що ворог зазнав втрат в живій силі та відійшов на свої попередні позиції. Варто додати, що підтверджено дані щодо ліквідації 88 російський окупантів на лівобережжі за минулу добу. Також ворог втратив чотири гармати, 8 одиниць автобронетехніки, танк, РСЗВ "Град", міномет, комплекс радіоелектронної боротьби, антену БпЛА та човен. Сили оборони півдня зазначили, що триває дорозвідка втрат росіян.

Нагадаємо, що раніше речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк заявила, що основним "інструментом" росіян для атак на лівобережжі залишаються піхотні штурми.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів