Перебувала у зведеному стані: на Херсонщині виявили та знешкодили російську авіабомбу (фото)

Перебувала у зведеному стані: на Херсонщині виявили та знешкодили російську авіабомбу (фото)

Автор: Ганна Власенко 17 Февр. 2024 16:30

Російську авіабомбу виявили в одному з населених пунктів Бериславського району Херсонщини. Вибухотехніки встановили, що вона не здетонувала, а три бойові частини залишились неушкодженими й перебували у зведеному стані, повідомляє ГУ Нацполіції України.

Правоохоронці зазначили, що вказане село повністю знищене внаслідок бойових дій, які тривали безпосередньо в ньому та поруч кілька місяців. Там не залишилося жодної вцілілої будівлі, жителі вимушені були покинути населений пункт. Він став абсолютно безлюдним.

Старший інспектор з особливих доручень вибухотехнічної служби поліції Херсонщини Оксана Пишна розповіла, що виявлена російська бомба ФАБ-500 ШР становила велику загрозу. Вона мала три бойові частини, які перебували у зведеному стані, тож переміщення смертоносної знахідки було вкрай небезпечним. Тому було прийняте рішення знешкодити її на місці з дотриманням усіх норм безпеки методом контрольованого вибуху. 

Завдяки спільній роботі вибухотехників поліції Херсонщини та їх волинських і кіровоградських колег зі зведеного загону Управління вибухотехнічної служби Національної поліції України авіаційну бомбу успішно знешкодили. 

Читайте також: Берислав: історичне місто, якого вже майже немає

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів