«Оселя для Херсона»: голлівудський актор Міккі Рурк приєднався до збору коштів на відбудову житла херсонців

«Оселя для Херсона»: голлівудський актор Міккі Рурк приєднався до збору коштів на відбудову житла херсонців

Автор: Марина Поліщук 03 Янв. 2024 08:00

Відомі на весь світ люди продовжують підтримувати Україну та українців у нашій боротьбі проти окупантів-росіян. Чимало з них підтримують не на словах, а реальною неоціненною допомогою, зокрема й для жителів Херсонщини.

Нещодавно «Гривна» розповідала, що американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер разом із чотирма професорами провідних вишів світу зібрав $ 950 тисяч на систему виявлення повітряних цілей «Безпечне небо». Ці кошти спрямують на закупку сенсорів, які дозволять захистити від дронів та ракет Херсонську, Миколаївську, Одеську та Сумську області.

А днями стало відомо про доброчинну місію ще одного знаменитого американця – Міккі Рурка (на фото). 71-річний голлівудський актор та сценарист вирішив допомогти благодійній організації One World Aid Alliance у зборі $ 1 мільйона на відбудову зруйнованих російськими обстрілами житлових будинків у Херсоні.

Про це Міккі Рурк сам розповів у відеозверненні на особистій сторінці в Instagram.

За словами актора, у нього є асистент Дмитро, з яким він працює вже 10 років. Чоловік родом з Миколаєва, в Україні живуть 12 членів його родини. Дмитро є співзасновником неприбуткової благодійної організації One World Aid Alliance, яка наразі й намагається зібрати кошти на відбудову Херсона.

Ось що розповів Міккі Рурк:

«Привіт усім, Міккі тут. Вітаю всіх вас із Новим роком, особливо всіх людей в Україні. У мене є асистент Діма, він з Миколаєва, і через нього я спостерігаю за труднощами українців та глибоко зворушений його переживаннями. Разом із @owaa.help One World Aid Alliance ми прагнемо зібрати один мільйон доларів, щоб відновити будинки в маленькому місті Херсон та забезпечити безпеку сім’ям, які переживають ці важкі часи. Кожна пожертва наближає нас до цієї мети. Об'єднаймося заради цієї справи. Ваша підтримка неоціненна».

На сторінці фонду One World Aid Alliance в Instagram зазначено, що програма, про яку розповів Міккі Рурк, називається «Оселя для Херсона». Збір коштів оголошено для безпосередньої підтримки тих, хто найбільше постраждав від збройної агресії Росії в місті Херсон.

«Кошти також будуть спрямовані на вирішення нагальних проблем охорони здоров’я, щоб кожна дитина та її батьки в Херсоні отримували ту допомогу, на яку вони по праву заслуговують. Крім того, ваша підтримка забезпечить необхідну їжу, тепло та основні елементи для стабільного життя. Разом ми можемо допомогти створити світле майбутнє для стійких жителів Херсона», - ідеться в повідомленні благодійної організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для родини Сашка з Миколаївщини, який знявся в кліпі Imagine Dragons, побудували новий дім

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів