Окупанти створили базу

Окупанти створили базу "нелояльних жителів": на ТОТ Херсонщини тривають перевірки цивільного населення

Автор: Іван Підлісний 30 Декабря 2023 18:40

Рашисти створили базу жителів тимчасово окупованих територій, яких підозрюють в нелояльності. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

За інформацією ЦНС, наповненням цієї бази займаються співробітники ГРУ та ФСБ за підтримки окупаційних адміністрацій. Наразі в базі "нелояльних" налічується понад 100 тисяч людей. В майбутньому, пише Центр нацспротиву, до бази матимуть доступ окупанти, які чергують на блокпостах. 

"Фактично, рф перетворює захоплені землі у в’язницю просто неба, де бути українцем злочин. Це є свідомою політикою кремля, який намагається знищити Нас на нашій рідній землі", - пише ЦНС. 

Як відомо журналістам видання "Гривна", на лівобережжі Херсонської області останнім часом посилились перевірки цивільного населення працівниками ФСБ, які шукають представників українського підпілля та згаданих "нелояльних" до російської окупації людей.

Подекуди, для проведення рейдів рашисти перекривають на в'їзд та виїзд цілі населених пунктів. Ймовірно, росіяни вже почали використовути цю інформаційну базу щодо населення. Також повідомляється про збільшення випадків мародерства на тимчасово окупованій території Херсонщини. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів