Окупанти марять про відновлення туризму на ТОТ півдня: на Херсонщині продовжують захоплювати бази відпочинку

Окупанти марять про відновлення туризму на ТОТ півдня: на Херсонщині продовжують захоплювати бази відпочинку

Автор: Дарина Лапіна 01 Апр. 2024 11:55

Російські окупанти перетворюють на розруху та пустку все до чого спромоглись дотягнутись, а потім лицемірно заявляють, що саме зараз починається розбудова. Один із яскравих тому прикладів – курорти на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей. 

Росіяни збираються «створювати» нові цілорічні морські курорти та розвивати сферу туризму на ТОТ. Відповідну вказівку дав російський диктатор на нещодавній нараді з представниками окупаційних так званих «адміністрацій». Як повідомляє Центр національного спротиву, значну увагу путін приділив «планам розвитку» цього сектору у Приазов’ї. 

Зважаючи на те, що кремль поспішно будує автомагістраль та залізничну лінію вздовж узбережжя Азовського моря можна припустити, що такі курорти будуть «зоною відпочинку» хіба що для окупаційних військ та працівників окупаційних адміністрацій і колаборантів.

Такими заявами та діями окупанти намагаються запевнити працівників окупаційних адміністрацій, колаборантів та росіян, що мають намір поселитися на ТОТ, що проблеми з їхньою безпекою зрештою буде вирішено. Кремлівському диктатору вже навіть презентували план будівництва морського курорту на ТОТ Запорізької області. Проте йому не сподобався надмірно обережний підхід. Про те що у нього явно відсутнє реальне сприйняття ситуації свідчить, те що він закликає російських інвесторів розвивали яхтинг на ТОТ  Запорізької області.

ЧИАТЙТЕ ТАКОЖ: Заповнені пляжі Генічеська та чиста вода: фейки окупантів про відпочинок на Азовському морі

«Розвивати» курорти окупанти планують і на Херсонщині. Зокрема український Скадовськ планують перетворити на російську Анапу. На публікацію пропагандистів із таким заголовком звернув увагу підписник Телеграм-каналу  «Кримський розслідував». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Генічеському районі окупанти почали силове захоплення приватного майна

Не менш сумна картина на Арабатській стрілці. Там російські загарбники продовжують захоплювати чужі бази відпочинку. Як повідомляє «Генічеськ ua», черговою здобиччю окупантів став пансіонат «Ярославна» (на фото). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бавовна» на Арабатській стрілці: влучання в пансіонати, де жили військові та окупаційна влада

За словами місцевих мешканців, на об'єкт завезли заробітчан із Узбекистану, для яких встановили побутові будинки. Також на території пансіонату завезли будівельну техніку. Судячи з усього загарбники готуються до літнього сезону.

Раніше «Гривна» вже повідомляла, про силове захоплення приватного нерухомого майна в Генічеському районі окупантами та колаборантами. Зокрема, рейдерське захоплення приватних домоволодінь відбулося у селах Щасливцево, Генгірка та Стрілковому. 

Головне фото ілюстративне, фото турбази з Телеграм-каналу «Генічеськ ua».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів