Окупаційному міністру спорту Херсонщини – ексраднику Мангера оголосили підозру

Окупаційному міністру спорту Херсонщини – ексраднику Мангера оголосили підозру

Автор: Дарина Лапіна 31 Май 2024 12:30

Правоохоронці повідомили про підозру в колабораційній діяльності херсонцю Сергію Ротоносу, який добровільно зайняв в окупаційній адміністрації держави-агресора посаду в.о. міністра молодіжної політики та спорту.

Текст підозри опублікований на сайті Офісу Генпрокурора. 

Херсонця Сергія Ротоноса підозрюють у колабораційній діяльності, а саме: у добровільному зайнятті громадянином України посад, пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора.

Як встановило слідство, Ротонос Сергій Олексійович, перебуваючи на тимчасово окупованій території міста Херсон, підтримував дії держави-агресора та мотивував підтримувати окупантів інших осіб, які перебували в тимчасовій окупації.

Крім цього, не пізніше 6 березня 2023 року добровільно зайняв посаду в окупаційній адміністрації Херсонської області – «в.о. заступника міністра молодіжної політики та спорту» та не пізніше 12 грудня 2023 посаду «в.о. міністра молодіжної політики та спорту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ оголосила підозру директору створеної окупантами в Херсоні друкарні

Стаття ККУ, за якою підозрюють Ротоноса, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Зауважимо, що свого часу Сергій Ротонос був керівником комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»» Херсонської облради.

Він також був радником колишнього очільника Херсонської облради Владислава Мангера, якого суд визнав винним в замовленні вбивства Катерини Ганзюк.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів