СБУ оголосила підозру директору створеної окупантами в Херсоні друкарні

СБУ оголосила підозру директору створеної окупантами в Херсоні друкарні

Автор: Дарина Лапіна 24 Май 2024 10:05

Служба безпеки України оголосила підозру в пособництві державі-агресору та колабораційній діяльності жителю Херсона Олександру Алєєву. Він в червні 2022 року під час тимчасової окупації міста добровільно погодився стати директором окупаційного підприємства «Херсонська обласна типографія».

Як сказано в тексті підозри, Алєєв особисто організовував формування штату очолюваного ним незаконного підприємства, облік робочого часу підпорядкованих працівників, виплату їм зарплати у російських рублях.

Також став незаконним керівником тимчасової адміністрації по управлінню майном  підприємств, які до 24 лютого 2022 року здійснювали поліграфічну діяльність на території Херсона: ТОВ «Єволюція», ТОВ «Raindrops», ПП «Комплектавтодор», ТОВ «Полімед.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупаційному директору Херсонського морпорту правоохоронці оголосили вже третю підозру

Також Олександр Алєєв незаконно зареєстрував у російській юрисдикції херсонське ТОВ «Типографія 24», яке колись очолював.

А на посаді директора незаконного «Казенного підприємства «Херсонська обласна типографія»» сприяв розробці та виготовленню різних видів захищеної від підроблень друкованої продукції в сфері інтересів окупантів.

Так,  Алєєв друкував для окупаційної адміністрації агітаційну продукцію, зокрема газети: «Генические вести» «Маяк», «Чорноморець», «Новая Каховка», «Надднепрянская правда», «Точка отчета», «Каховский вестник».

У вищевказаних друкованих виданнях висвітлювалась діяльність на окупованих територіях Херсонської області «Военно-гражданской администрации Херсонской области», її незаконно створених органів та інші відомості з проросійським контекстом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеську квартиру херсонського гауляйтера Сальдо пустили з молотка: за скільки продали і хто переміг у торгах

Олександру Алєєву загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Головна світлина: Херсонська облпрокуратура, в тексті - investigator.org.ua.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів