У Києві почався розгляд апеляції на вирок Мангеру та Левіну в справі вбивства Катерини Гандзюк

У Києві почався розгляд апеляції на вирок Мангеру та Левіну в справі вбивства Катерини Гандзюк

Автор: Марина Поліщук 06 Февр. 2024 08:50

5 лютого Київський апеляційний суд почав розгляд апеляції на вирок колишньому голові Херсонської облради Владиславу Мангеру та помічнику депутата Олексію Левіну. Нагадаємо, влітку минулого року їх засудили за вбивство херсонки Катерини Гандзюк.

Як повідомляла «Гривна», 26 червня 2023 року Дніпровський райсуд Києва призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі обом обвинуваченим. Відтоді захист обвинувачених подав 6 апеляційних скарг, проте їхнього розгляду до цього часу так і не було. Вирок суду стане чинним тільки лише того, як його розглянуть в апеляційній інстанції. Тож 5 лютого розгляд апеляції нарешті почався, повідомляє «Суспільне».

На засіданні розглянули клопотання адвоката Олександра Шадріна щодо відводу судді через начебто упереджене ставлення до засуджених. Скаргу відхилили.

Також захисники Мангера та Левіна просили дозволу, аби на судовому засіданні обвинувачувані сиділи поруч із ними, а не за склом. Захист мотивував своє клопотання тим, що перебування клієнтів окремо від адвокатів уповільнює узгодження позицій. Крім того, за словами адвоката Шадріна, скло заважає надходженню інформації – через нього гірше чути виступи в суді. Він нагадав, що на судових засіданнях у першій інстанції обвинувачені сиділи поруч із захисниками.

Також представники сторони захисту зауважили, що Мангеру та Левіну інкримінували не особисте вчинення насильницьких злочинів, а їхнє замовлення.

«Ризику, що вони нападуть на присутніх в залі судового засідання, немає», – додав адвокат.

Це клопотання захисту судді схвалили, водночас для посилення охорони підсилили конвой.

Наступні засідання Київського апеляційного суду з розгляду апеляції засуджених Мангера та Левіна призначені на 1 та 8 квітня цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Адвокат ексголови Херсонської облради знову заявив про причетність Рищука до нападу на Катерину Гандзюк

На головній світлині: розгляд апеляції Мангера та Левіна в Київському апеляційному суді, 5 лютого 2024 р. Фото: Анна Самара/«Суспільне»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів