Очаківська брама, «Ювілейний», Джарилгацький маяк: дизайнери присвятили Херсонщині хустку

Очаківська брама, «Ювілейний», Джарилгацький маяк: дизайнери присвятили Херсонщині хустку

Автор: Марина Поліщук 22 Янв. 2024 17:40

Український бренд «Марципанка» створив тематичну хустку під назвою «Херсон», зобразивши на ній 10 популярних туристичних об'єктів з усієї Херсонщини.

Бренд розробив хустки, присвячені багатьом містам України. Ідею для хустки «Херсон» дизайнерам надав херсонець Антон, розповіла співзасновниця бренду Вікторія Швардак у коментарі «Суспільному».

«Починалося все з хустки “Мукачево” як туристичного сувеніра, тому що я та співзасновниця бренду Наталія Рибар родом звідти. Потім люди почали просити свої міста.

Ще під час окупації нам в інстаграм написав чоловік з Херсона Антон, який дуже обурювався, чому в нас немає в наявності хустки про його місто та край. Після деокупації Херсона він знову написав, це було 4 липня 2023 року.

Через те що на кожну хустку ми збираємо інформацію від місцевих жителів, істориків, екскурсоводів, то його повідомили про цей факт, що плануємо її зробити, але в нас ще не зібрана інформація», - зазначила Вікторія.

За її словами, Антон почав сам збирати потрібну інформацію для хустки. Саме завдяки старанням цього чоловіка хустка «Херсон» з'явилася раніше, ніж було заплановано.

«У нас інформація акумулюється за 11 пунктами: визначні місця, архітектурні споруди, видатні особи, які народилися в Херсоні, страви, рослини, квіти, історія походження міста та герба, його засновники та покровителі. Він усю цю інформацію для нас зібрав», - додала Вікторія.

На сайті компанії хустка розміром 50х50 вже є в продажу, коштує вона 400 гривень.

На ній зображені такі об'єкти Херсона та області:

- монумент «Херсонський кавун»,
- кіноконцертний зал «Ювілейний»,
- обласний художній музей,
- центральний РАЦС міста,
- монумент перемоги,
- памʼятник «Фрегат»,
- яхт-клуб,
- морехідний коледж,
- Очаківська брама,
- Джарилгацький маяк на острові Джарилгач.

Як повідомляла «Гривна», декілька викрадених російськими окупантами картин із Херсонського художнього музею стали темою для жіночих хусток та твіллі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це не зовсім хустка - це шедевр»: «Іриси» з викраденої росіянами картини херсонського художника вразили відому синоптикиню

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів