Німецький Бонн і Херсон стали побратимами: що це нам дає

Німецький Бонн і Херсон стали побратимами: що це нам дає

Автор: Євген Веселов 28 Февр. 2024 10:30

26 лютого німецьке місто Бонн стало офіційним партнером Херсона. Заступник Херсонського міського голови Віталій Бєлобров та мер міста Бонн Катя Дьорнер підписали документи про спільне міське партнерство – меморандум про взаєморозуміння.

Як повідомив Віталій Бєлобров у Фейсбук, «маємо два дні зустрічі з усіма керівниками підрозділів міської ради та комунальних підприємств Бонну, відчуваємо максимальну підтримку та щире бажання допомагати нашому місту вистояти сьогодні та відбудуватися завтра».

«Головний меседж мера міста пані Катя Дьорнер до своєї команди розчулив неймовірно: «Кожного дня прошу всіх думати про те, чим ще я можу сьогодні допомогти Херсону». І це є на ділі, бо протягом року ми вже отримали багато необхідної для Херсона комунальної техніки й транспорту. Зараз теж повернемось додому з подарунками від місцевої служби спасіння», - зазначив Бєлобров.

Як видно на фото, на знак поваги до України, під час підписання меморандуму пані мер була вдягнута у вишиту сукню з українським орнаментом.

За словами Віталія Бєлоброва, партнерство між Херсоном та Бонном було розпочато ще до того, як обидві сторони підписали меморандум. Загострення безпекової ситуації змусило якнайшвидше розпочати надання допомоги.

На основі цього листа про наміри наявні контакти будуть продовжені, зміцнені та розвинуті в дусі міжнародного взаєморозуміння.

Бонн – місто з населенням близько 320 тисяч людей, розвинуте та сучасне. Тут знаходяться головні офіси в Німеччині таких організацій, як ООН, Deutsjce Welle, GIZ, Міністерство оборони та ще офіси 5 міністерств, потужна ІТ спільнота, 6 університетів, 5 фахових навчальних закладів та завод усім відомого солодкого бренду HARIBO (BO в назві – це Бонн).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонська громада готується до відновлення житлового сектору, соціальних та промислових об’єктів

Фото зі сторінки Віталія Бєлоброва

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів